Kasia Cichopek zdradziła, jakiego tuszu do rzęs używa. Fanki zachwycone spektakularnym efektem

Kasia Cichopek na jednym z opublikowch ostatnio zdjęć na Instagramie zachwyciła internautki swoimi rzęsami. Pod postem pojawiło się wiele pytań odnośnie tego, jakiego tuszu do rzęs używa. Aktorka postanowiła zaspokoić ciekawość fanek i odpowiedziała.

Katarzyna Cichopek jest jedną z popularniejszych aktorek w Polsce, której rozpoznawalność przyniosła rola Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Sympatię widzów zyskała również dzięki udziałowi w telewizyjnym show "Taniec z gwiazdami", gdzie poznała swojego męża - tancerza Marcina Hakiela. Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Aktorka regularnie publikuje tam zdjęcia z życia zawodowego oraz prywatnego, a także chętnie pokazuje m.in swoje stylizacje

Kasia Cichopek zdradziła, jakiego tuszu do rzęs używa

Ostatnio, po opublikowaniu jednego ze zdjęć na Instagramie, Katarzyna Cichopek dostała masę pytań o to, jakiego tuszu do rzęs używa. Wydłużone, rozdzielone i podkręcone rzęsy zachwyciły internautki:

Jakiego tuszu używasz, że masz tak długie rzęsy?
Jeszcze nie widziałam tak pięknych i urzekających oczu, jakie ma pani. Niesamowite spojrzenie
Świetny tusz do rzęs można wiedzieć jaki to jest, o ile pani pamięta?
Ja też chcę wiedzieć

- pytały pod postem.

 

Kasia Cichopek odpowiedziała, że obecnie używa tuszu do rzęs marki Laura Mercier. To kultowa marka kosmetyków, którą uwielbiają gwiazdy na całym świecie. Tusz do rzęs Laura Mercier Caviar Volume Panoramic Mascara nie należy do najtańszych, gdyż kosztuje 149 zł, jednak efekt, który daje na rzęsach jest naprawdę spektakularny.

Zobacz wideo
Więcej o: