Julia Wieniawa uruchomiła sprzedaż swoich kosmetyków. Serwery padły po trzech minutach

Julia Wieniawa uruchomiła sprzedaż kosmetyków swojej marki Jusee Cosmetics. Zainteresowanie fanek było tak ogromne, że serwery padły po trzech minutach. Co znajdziemy w ofercie marki i w jakiej cenie? - Przepraszam, ale te ceny to jakiś kosmos - czytamy w komentarzach.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na przestrzeni ostatnich lat, zyskała miliony fanów, którzy bacznie obserwują jej działania m.in. w social mediach - na Instagramie zgromadziła ich ponad 1,7 mln. Aktorka regularnie rozwija swoją karierę, a także odpowiednio inwestuje zarobione pieniądze. Jedną z takich inwestycji jest stworzona przez nią marka kosmetyków Jusee Cosmetics.

Julia Wieniawa uruchomiła sprzedaż swoich kosmetyków Jusee

Premierowa sprzedaż kosmetyków Jusee Cosmetics ruszyła 21 września. - Właśnie wystartowała moja marka @jusee_cosmetics. Jak niektórzy z Was się domyślali, są to WEGAŃSKIE kosmetyki kolorowe! BANG! - napisała młoda aktorka na Instagramie.  Z tej okazji, Julia Wieniawa przygotowała dla swoich fanów nie lata niespodziankę. Pierwsze 100 osób, które zakupiło kosmetyki Jusee, otrzymało zdjęcie wraz z autografem gwiazdy. Zainteresowanie było tak ogromne, że serwery sklepu padły po zaledwie trzech minutach.

Ja nie wiem, jak wy to robicie. Minęły trzy minuty, serwery padły (...). Pierwsze sto osób, które dokona zakupu na naszej stronie, dostanie produkty wraz ze zdjęciem z moim autografem

- powiedziała na InstaStories.

 

Oferta marki nie jest jeszcze bardzo rozbudowana, gdyż składa się z tuszu do rzęs oraz pomadek w sześciu różnych kolorach, które można kupić osobno lub w różnych zestawach. Trzeba przyznać, że ceny produktów (w porównaniu do marek typu Kylie Cosmetics czy Fenty Beauty) nie są bardzo wygórowane. Tusz do rzęs kosztuje bowiem 89 zł, natomiast pomadka to koszt 69 zł. Niektórzy uważają jednak, że ceny kosmetyków są zdecydowanie zbyt wysokie.

Przepraszam, ale te ceny to jakiś kosmos. Oprócz tego że jest to marki Julki Wieniawy, to nie widzę jakiegoś szczególnego wow

- napisała jedna z internautek.

Oczywiście masz do tego prawo ;) A cena jest wysoka, ponieważ stawiamy na jakość :) Chodzi tutaj o najnowoczesniejsze rozwiązania technologiczne, wysokiej klasy surowce czy etyczny proces produkcji :)

- odpowiedziała marka Jusee Cosmetics.

Zobacz wideo
Więcej o: