Ten prosty masaż twarzy sprawi, że pozbędziesz się zmarszczek, ujędrnisz i optycznie wyszczuplisz buzię

Dla wielu kobiet na świecie masaż twarzy to obowiązkowy rytuał, bez którego nie wyobrażają sobie codziennej pielęgnacji. Jednak nic w tym dziwnego, gdyż nawet kilka minut takiego masażu dziennie ma działanie odmładzające, wyszczuplające i liftingujące. Jak wykonywać go krok po kroku?

Masaż twarzy to skuteczny i szybki sposób na pozbycie się obrzęków oraz ujędrnienie skóry twarzy, który stosowany jest przez wiele kobiet na całym świecie. Jedną ze zwolenniczek limfatycznego masażu twarzy jest założycielka kosmetycznego imperium - Huda Kattan. Na Instagramie swojej marki zdradziła, w jaki sposób każdego dnia wykonuje taki masaż.

Prosty masaż twarzy, który sprawi, że pozbędziesz się zmarszczek, ujędrnisz i optycznie wyszczuplisz buzię

- Przez większość czasu nie zdajemy sobie sprawy, że nasze twarze zawierają dużo płynu, który sprawia, że wyglądamy na opuchniętych, starszych, wyczerpanych i ogólnie niezdrowych. Samo zrobienie 10 minut masażu limfatycznego każdego ranka ma duży wpływ na ogólne piękno, zdrowie i wygląd naszej twarzy - napisała Huda na Instagramie.

 

- To technika masażu, która dosłownie unosi i budzi twoją skórę. Odpowiednie ruchy poprawią krążenie, drenują gruczoły limfatyczne - szczególnie jeśli podobnie jak ja jesteś bardzo opuchnięta rano - i mogą podnosić kontury twoich kości policzkowych. Najlepsze jest to, że jest to bardzo łatwe w wykonaniu i przynosi zauważalną różnicę w kondycji skóry, a także kształcie twarzy, działa jak naturalny lifting - dodała w kolejnym poście.

 

Taki masażowy rytuał wykonywany regularnie może odjąć nam nawet kilka lat. Sprawdź i przekonaj się sama.

Zobacz wideo
Więcej o: