Trzy ulubione podkłady gwiazd. Dają efekt liftingu i nieskazitelnej skóry

Dobrej jakości podkłady potrafią nie tylko idealnie rozświetlić, wygładzić i ujednolicić twarz, lecz także doskonale stapiają się z cerą, dzięki czemu po aplikacji wyglądają wręcz jak druga skóra. Oto kultowe podkłady, które w swojej kosmetyczce mają największe gwiazdy.
Zobacz wideo Idealny bronzer. Jak go dobrać?

Estee Lauder Double Wear

Estee Lauder Double Wear to kultowy podkład, który świetnie znany jest wielu kobietom na całym świecie. Jest niezwykle trwały i zapewnia nieskazitelny wygląd przez wiele godzin. W swojej kosmetyczce ma go m.in. Blanka Lipińska, która przyznała na swoim Instagramie, że choć na co dzień się nie maluje, to jeśli nakłada podkład, jest to tylko ten. Z kolei Kendall Jenner niemal każdego dnia stawia na jego lżejszą wersję, czyli Nude Water Fresh Makeup.

MAC Face & Body Foundation

Nie da się ukryć, że ten podkład marki MAC jest hitem nie tylko wśród gwiazd, lecz także wśród wizażystów na całym świecie, którzy często używają go m.in. podczas pokazów mody. To wodoodporny podkład o lekkiej, wodnistej konsystencji, który zaaplikowany na skórę idealnie się z nią stapia, dając efekt nieskazitelnie gładkiej oraz rozświetlonej cery. W jednym z wywiadów Anja Rubik zdradziła, że jest to jej must have w codziennej rutynie makijażowej.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Ten kosmetyk to - podobnie jak Estee Lauder Double Wear - legenda wśród podkładów. Zapewnia świetliste wykończenie i pozostawia skórę nieskazitelnie gładką oraz nawilżoną. Na swojej twarzy noszą go takie gwiazdy, jak Natalie Portman, Amber Heard, Sofią Richie czy Elle Fanning, które doceniły efekt, jaki daje na twarzy. 

Więcej o: