Blanka Lipińska pokazała swój ulubiony tusz do rzęs. "Wart jest każdej złotówki"

Blanka Lipińska, która od pewnego czasu zasypywana jest pytaniami o to, jakiego tuszu do rzęs używa, postanowiła zaspokoić ciekawość swoich obserwatorek. Na Instagramie opublikowała krótkie nagranie, na którym pokazała ulubiony kosmetyk i zdradziła, gdzie można go kupić prawie połowę taniej.

Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą sukcesu, który odniosła jej bestsellerowa - składająca się z trzech części - powieść "365 dni". Blanka Lipińska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, na który przyciąga coraz większą liczbę obserwatorów - obecnie śledzi ją ponad 673 tys. osób. Na swoim profilu, Blanka Lipińska dzieli się z obserwatorami wybranymi momentami ze swojego życia. Autorka regularnie pokazuje na swoim Instagramie równie rzeczy, które bardzo interesują jej obserwatorki - w tym używane przez nią suplementy diety, czy kosmetyki.

Blanka Lipińska pokazała swój ulubiony tusz do rzęs. "Wart jest każdej złotówki"

Jakiś czas temu, Blanka Lipińska zdecydowała się zrobić przerwę od przedłużania rzęs i przerzuciła się na tradycyjną maskarę. Fanki widząc efekt, który Blanka uzyskuje na swoich rzęsach, natychmiast zaczęły zasypywać ją pytaniami o to, jakiego tuszu używa autorka. Blanka Lipińska postanowiła zaspokoić ciekawość fanek i pokazała kosmetyk na swoim InstaStories. Zdradziła również, gdzie można kupić go dużo taniej.

Róbcie teraz screeny. To jest tusz, którego używam Lancome Hypnose. I uwaga! Normalnie ten tusz kosztuje 160 zł. To nie jest mało, ale wart jest każdej złotówki. W liniach Enter Air ten sam tusz kosztue 89 zł. Więc, jeżeli ktoś z was, albo z waszych znajomych będzie podróżował liniami Enter Air, albo w ogóle jakimś czarterem, to niech sprawdzi w gazetce, czy ten tusz przypadkiem nie jest tam za 89 zł

- powiedziała Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska pokazała swój ulubiony tusz do rzęsBlanka Lipińska pokazała swój ulubiony tusz do rzęs https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Zobacz wideo
Więcej o: