Ten podkład kosztuje 20 złotych. Daje efekt idealnej cery i zbiera świetne recenzje

Większość z nas uwielbia tanie, dobre i łatwo dostępne kosmetyki. Poznajcie podkład polskiej marki, który w ostatnim czasie zbiera rewelacyjne recenzje.

Podkład rozświetlający Lirene kupicie już za kilkanaście złotych. Cena produktu w zależności od sklepu waha się w przedziale od 18 do 25 złotych. Mimo że jest to nowość, produkt cieszy się sporą popularnością i zdobywa pozytywne recenzje. Podkład rozświetla cerę, wyrównuje jej koloryt i ją wygładza. Jego formuła została oparta na organicznych i naturalnych składnikach, których źródło pochodzenia potwierdzają certyfikaty. 

Upiększenie i pielęgnacja

Jak zapewnia producent, podkład zapewnia wygładzenie oraz wyrównanie kolorytu przy jednoczesnej pielęgnacji cery. Kosmetyk zawiera 98 procent składników pochodzenia naturalnego, które nie tylko pielęgnują naszą skórę, ale także pozwalają jej oddychać.

 

"Coś idealnego na co dzień"

Obecnie kosmetyk jest dostępny w pięciu odcieniach. Kupicie go w licznych drogeriach internetowych oraz stacjonarnych (m.in. w Hebe oraz w Naturze). Oto niektóre z opinii, które znalazłyśmy na temat tego produktu w sieci:

Dobrze się rozprowadza, wygląda naturalnie, a jednocześnie poprawia wygląd.
Podkład pięknie wygląda na twarzy. Wyrównuje jej koloryt oraz rozświetla. 
Krycie ma lekkie do średniego. Bez problemu radzi sobie z przykryciem przebarwień i zakryciem niewielkich niedoskonałości.
Krycie jest średnie, wykończenie satynowe. Czyli coś idealnego na co dzień.

Może cię także zainteresować: 

Więcej o: