Najlepsze tanie korektory z drogerii. Ukryją cienie pod oczami i wszelkie niedoskonałości cery

Szukasz dobrego korektora? Mamy dla was trzy ciekawe propozycje. To kosmetyki, które kosztują niewiele i zbierają doskonałe recenzje.

Oto trzy najlepsze naszym zdaniem korektory drogeryjne. Kosztują niewiele, a zapewniają świetne krycie.

Sensique: High Coverage Liquid Concealer

Pierwsza propozycja to produkt marki Sensique, której kosmetyki możemy dostać w drogeriach Natura. To długotrwały i mocno kryjący korektor. Doskonale kryje niedoskonałości, sprawia, że skóra jest matowa i gładka. Jego regularna cena wynosi 17 złotych. Jednak na promocjach możemy kupić go już za 9-10 złotych. 

 

Lovely: Liquid Camouflage

Kolejny produkt jest jeszcze tańszy. Jego cena w zależności od sklepu waha się w przedziale od 7 do 13 złotych. To Liquid Camouflage - produkt polskiej marki Lovely, której produkty znajdziemy m.in. w Rossmannie oraz w wielu drogeriach internetowych. 

Jest to intensywnie kryjący kosmetyk, który doskonale maskuje wszelkie niedoskonałości. Ma duży i wygodny aplikator w formie gąbeczki, który pozwala na wygodne rozprowadzenie produktu. Idealnie sprawdza się także jako baza pod cienie. 

Maybelline: Instant Age Rewind Eraser 

Kolejny produkt, który znany jest z dobrego krycia, to korektor marki Maybelline. Mowa o Instant Age Rewind Eraser. Kosmetyk nie tylko doskonale kryje, lecz także wygładza obszar pod oczami. Świetnie wtapia się w skórę, przez co jest wręcz niewidoczny. Jego regularna cena waha się zwykle w przedziale od 30 do 40 złotych. Pordukt warto więc kupić na promocji. Wówczas możemy dostać go nawet za 20 złotych. 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo
Więcej o: