Najlepsze sera do twarzy. Kosmetyczne perełki polskich marek, które zdziałają cuda

Sera do twarzy to kosmetyki w małych buteleczkach, które mają zazwyczaj ogromną moc. Produkty tego typu mogą poprawić ogólną kondycję skóry, a także zadziałać przeciwzmarszczkowo. Oto cztery kosmetyki, które naszym zdaniem sprawdzą się doskonale w codziennej pielęgnacji.

Serum ma znacznie silniejsze działanie niż krem. Jest to skoncentrowana dawka składników aktywnych. Tego typu produkty dostarczają skórze mocną dawkę witamin, składników rozjaśniających, nawilżających czy przeciwzmarszczkowych. 

Rozświetlające serum do twarzy Iossi

Pierwsza propozycja to rozświetlające serum maki Iossi z witaminami C i E. Kosmetyk poprawia koloryt skóry, rozświetla ją, odżywia i wygładza. Jak dowiadujemy się z opinii zadowolonych użytkowników, efekty możemy zauważyć już po kilku dniach stosowania tego produktu. 

 

Róża z maliną - Ministerstwo Dobrego Mydła

Jak zapewnia producent kolejnego produktu, jest to bogactwo witamin A i E dla każdego rodzaju skóry. Serum świetnie nawilża, wygładza i uelastycznia naszą skórę. Poza tym przyczynia się do zmniejszenia przebarwień oraz zaczerwienień. 

Serum Naturalnie Wygładzające - Resibo

Produkt marki Resibo świetnie uelastycznia, rozświetla i ujędrnia skórę. Poza tym przywraca jej gładkość i młodzieńczą świeżość. Jak zapewnia producent, efekt można zauważyć już po 24 godzinach od pierwszego zastosowania. -  Dzięki serum w sposób naturalny uzyskamy efekt taki, jak po zastosowaniu botuliny - dowiadujemy się z oficjalnej strony marki Resibo. 

Wzmacniające serum do twarzy - Vianek

Nasza ostatnia propozycja to kosmetyk marki Vianek. Serum zawiera składnik aktywny azeloglicynę w stężeniu 3 procent. Produkt wykazuje właściwości regulujące, rozjaśniające i uelastyczniające. Poza tym jego systematyczne stosowanie prowadzi do zmniejszenia "pajączków". 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo
Więcej o: