Deynn wykonała imponujący makijaż na Halloween. Fani pod wrażeniem: "Co za talent!"

Deynn opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie oraz filmik pierwszego w tym roku makijażu na Halloween. Swoim talentem po raz kolejny zaskoczyła internautów. - No mistrzostwo - komentują fani.

Deynn już od jakiegoś czasu eksperymentuje z makijażem, a efektami swojej pracy chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie, których zgromadziła ponad 1,6 mln. Już w zeszłym roku, tuż przed Halloween, przygotowała dla swoich fanów wiele inspirujących charakteryzacji, jednak w teraz przeszła chyba samą siebie. Trzeba przyznać, że prace Marity naprawdę robią wrażenie, a każdy kolejny makijaż zaskakuje jej fanów jeszcze bardziej.

Zobacz wideo Deynn o trudnych powrotach na siłownię

Deynn wykonała imponujący makijaż Annabelle na Halloween

Sezon na halloweenowe makijaże w pełni, co śmiało można stwierdzić po ilości tego typu prac pojawiających się w ostatnim czasie na Instagramie. Deynn również nie zawiodła swoich fanów i przygotowała dla nich coś wyjątkowego. Na swoim profilu opublikowała nagranie, na którym widać, jak krok po kroku wykonuje charakteryzację lalki Annabelle oraz zdjęcie ukazujące efekt końcowy.

Hi! It’s me! Annabelle #annabelledoll #halloweenmakeup #halloween

- napisała Deynn pod zdjęciem.

 

Internauci byli pod ogromnym wrażeniem talentu Deynn i nie szczędzili jej komplementów w komentarzach pod postem:

Brak słów
No mistrzostwo...<3
Jesteś niesamowita
Mega talent!
Talent mega!!! Dziw, że Hollywood nie zatrudniło Cię jeszcze jako make-up artist
Jesteś niesamowicie zdolna!!!
Jak zobaczyłam zdjęcie, to pomyślałam, że jak nie dodasz tutorialu, to nie uwierzę, że to Ty, tylko magia photoshopa. Przesunęłam w prawo i nie mam pytań. Szacun!
To jest niemożliwe, co Ty robisz z makijażem 

- czytamy.

Więcej o: