Promocja w Rossmannie: najlepsze bazy pod makijaż. Niektóre doskonale zmniejszą widoczność porów

Chcesz kupić dobrą bazę pod makijaż? Promocja w Rossmannie jest do tego doskonałą okazją. Podpowiadamy, które produkty warto wziąć pod uwagę.

Do 31 października trwa promocja w drogeriach sieci Rossmann. Zniżki dotyczą różnych marek kosmetycznych. Cena niektórych produktów została obniżona nawet o 60 procent. 

Zobacz wideo Jak wykonać trwały i wodoodporny makijaż?

Aplikacja bazy to jeden z najlepszych sposobów na przedłużenie trwałości makijażu. Chcesz kupić dobry produkt tego typu? Promocja w Rossmannie jest do tego doskonałą okazją. Oto najciekawsze produkty, które zostały objęte promocją.

Rossmann promocja - dobre bazy pod makijaż

Oto kilka produktów, które przedłużą trwałość makijaż. Wszystkie z nich są objęte promocją, która obowiązuje do 31 października.

  1. MAYBELLINE Master Prime: baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów. Cena regularna: 43,99, po przecenie: 17,59.
  2. MAX FACTOR Beauty Protect: baza pod makijaż z filtrem 3w1. Cena regularna: 62,99, po przecenie: 40,99.
  3. LIRENE Make-up Primer: baza pod makijaż nawilżająco-wygładzająca Lawenda. Cena regularna: 31,99, po przecenie: 19,99.
  4. MAX FACTOR Mattifying Pore Minimising: baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów. Cena regularna: 62,99, po przecenie: 40,99.
  5. MAYBELLINE Face Studio Prime: baza pod makijaż rozświetlająca. Cena regularna: 43,99, po przecenie: 17,59.
  6. L'ORÉAL PARIS Infallible: baza pod makijaż matująca Mattifying. Cena regularna: 58,99, po przecenie: 37,99.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: