To serum z Rossmanna kosztuje kilka złotych. Daje efekt jak drogie zabiegi na włosy

Większość z nas uwielbia tanie i dobre kosmetyki. Oto serum, które pomoże w przypadku suchych i zniszczonych włosów.

Keratyna jest niezbędnym budulcem naszych włosów. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się zabieg keratynowego prostowania włosów. W jego trakcie substancja jest wprowadzana we włosy pod wpływem ciepła. Dzięki niemu pasma stają się lśniące i gładkie. Cena zabiegu w zależności od salonu, w którym go wykonujemy, waha się zwykle w przedziale od 300 do 600 złotych.

Serum za kilka złotych, które zdziała cuda

Chcesz zobaczyć, jak keratyna działa na twoje włosy? Wypróbuj serum, które jest dostępne w drogeriach Rossmann. Mowa o produkcie Delia Cameleo Płynna Keratyna. Regularnie stosowana sprawia, że włosy wyglądają znakomicie. W regularnej cenie kosmetyk ten kosztuje 6,99. Jednak na promocji możemy kupić go jeszcze taniej. Zdarza się, że cena serum nie przekracza 5 zł. 

 

Serum na włosy - jakie zapewnia efekty?

Serum nadaje się do stosowania zarówno na wilgotne, jak i na suche pasma. Co ciekawe, wykazuje ono działanie termoochronne. Dlatego nie musimy nakładać kolejnych kosmetyków, aby chronić włosy przed wysoką temperaturą w czasie ich stylizacji. Jakich jeszcze efektów możesz się spodziewać? To m.in.;

  • nawilżenie, odżywienie i wygładzenie kosmyków;
  • łatwiejsze rozczesywanie;
  • większa elastyczność włosów.
Zobacz wideo Jak prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Może cię także zainteresować:

Więcej o: