Ten kwas salicylowy kupisz na promocji za 15 zł. Już po kilku dniach daje efekt równomiernej i świeżej cery

Kwas salicylowy hamuje w zewnętrznych warstwach skóry mostki między komórkami. Dzięki temu usuwa nie tylko martwe komórki skóry, lecz także nadmiar sebum.

Kosmetyki marki Revox często nazywane są zamiennikami "The Ordinary". Obie marki tworzą proste produkty z substancjami aktywnymi (często w wysokim stężeniu). Obecnie kosmetyki Revox kupicie w drogeriach Hebe. Jednym z najpopularniejszych produktów tej marki jest kwas salicylowy.

"Jestem pozytywnie zaskoczona"

Kwas salicylowy Revox w regularnej cenie kosztuje 24,99. Obecnie promocji kupicie go za niecałe 15 złotych. Produkt hamuje w zewnętrznych warstwach skóry mostki między komórkami. Dzięki temu usuwa nie tylko martwe komórki skóry, lecz także nadmiar sebum. Pozwala to na uzyskanie równomiernej i świeżej cery.

Zdaniem wielu zadowolonych użytkowniczek pierwsze efekty można zauważyć już po kilku dniach kuracji. Oto kilka opinii, które udało nam się znaleźć w sieci na temat działania tego produktu:

Jestem pozytywnie zaskoczona - ilość wągrów i zaskórników widocznie zmalała i z dnia na dzień maleje, skóra się nie przetłuszcza, jest jednolita i napięta.
Wągry na nosie są coraz mniejsze, pory nie są już tak wypełnione sebum. Skóra jest gładka i mniej się świeci.
Miałam duże oczekiwania i na pewno się nie zawiodłam.

Kwas salicylowy w pielęgnacji - jak go stosować?

Producent zaleca, by nakładać 4-5 kropli produktu wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Następnie należy je delikatnie wmasować aż do całkowitego wchłonięcia. Na koniec nakładamy krem nawilżający. 

 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak zrobić domowy tonik z lipy?
Więcej o: