Ten olejek kosztuje tylko 6 złotych! Nie ma nic lepszego do czyszczenia pędzli do makijażu

Jest łatwo dostępny, tani, działa błyskawicznie. To najważniejsze zalety olejku do mycia ciała marki Isana.

Produkt ten mimo że powinien służyć jako olejek do mycia ciała, zdobył popularność jako środek do mycia pędzli i gąbeczek do makijażu. Możemy nawet spotkać się z opinią, że mało kto używa go zgodnie z przeznaczeniem.

Tani olejek, który cieszy się ogromną popularnością

Zdaniem wielu zadowolonych użytkowników żaden inny środek nie zapewnia równie błyskawicznych efektów. Olejek marki Isana poradzi sobie z wyczyszczeniem każdej, nawet najbardziej zabrudzonej gąbeczki. Jest także bezpieczny. Jeśli stosujemy go do czyszczenia pędzli, włosie staje się bardzo miękkie, a olejek wcale nie wpływa na jego zniekształcenie. 

Produkt swoją popularność zawdzięcza nie tylko działaniu, ale także atrakcyjnej cenie. W drogeriach Rossmann zwykle nie przekracza ona 6-7 złotych. Poza tym jest bardzo wydajny i starcza na długi czas.

Wielofunkcyjny olejek

Okazuje się, że olejek marki Isana sprawdza się nie tylko jako środek do mycia ciała i akcesoriów do makijażu. Jego zadowoleni użytkownicy zdradzają także inne zastosowania. Oto opinie, które udało nam się znaleźć w sieci na jego temat:

Sprawdza się do mycia pędzli czy gąbek do makijażu, świetnie je domywa, nie pozostawia tłustej warstwy. Może również posłużyć do zmywania makijażu na naszej skórze.
Świetnie doczyszcza pozostałości podkładu czy korektora.
Używam go do mycia pędzli. Sprawdza się także idealnie jako krem do golenia. Dzięki niemu nie mam żadnych podrażnień. 
 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak szybko, tanio i skutecznie wyczyścić pędzle?
Więcej o: