Ten tusz swoją popularność zawdzięcza księżnej Kate! Kupisz go nawet za 15 zł

Jaki jest ulubiony tusz do rzęs Kate Middleton? Okazuje się, że to łatwo dostępny produkt, który kupisz w wielu drogeriach w Polsce.

Tusz do rzęs to zdaniem wielu makijażystów jeden z kluczowych elementów makijażu. Dobry kosmetyk tego typu doskonale podkreśla oczy i nadaje spojrzeniu głębi. Nie dziwi więc fakt, że wiele z nas poszukuje produktu idealnego, który wydłuża i podkręca rzęsy, a jednocześnie ich nie skleja. 

Jaki jest ulubiony tusz do rzęs Kate Middleton?

Kate Middleton uwielbia lekki, podkreślający urodę makijaż. Możemy spotkać się z opinią, że gdy księżna wspomni w jakimś wywiadzie o kosmetyku, którego używa, zaraz staje się on bestsellerem. Tak właśnie stało się w przypadku tego tuszu do rzęs. 

Jaki jest ulubiony tusz do rzęs Kate Middleton? To produkt powszechnie dostępny, który kupicie w wielu drogeriach - zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Mowa o Lash Sensational od marki Maybelline. 

Ulubiony tusz księżnej Kate posiada doskonałą szczoteczkę, która świetnie rozczesuje rzęsy. Poza tym sprawia, że są one podkręcone i wydłużone. Co więcej, kosmetyk zawiera olej różany, który zapewnia dodatkowe właściwości pielęgnacyjne.

Lash Sensational od Maybelline - cena

Lash Sensational to jeden z najpopularniejszych kosmetyków marki Maybelline. Jego cena w zależności od sklepu waha się w przedziale od 15 do 40 złotych. Kupicie go m.in. w drogeriach:

  • Super-Pharm
  • Rossmann
  • Hebe
  • Kontigo
 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać najlepszy efekt?
Więcej o: