Zastosuj banalnie prosty trik z pudrem. Dzięki niemu rzęsy będą grubsze i dłuższe

Marzysz o pięknych i wyrazistych rzęsach? Poznaj świetny trik z pudrem, dzięki któremu będą wyglądały na gęstsze i dłuższe.

Wyraziste rzęsy to jeden z najważniejszych elementów makijażu. Gdy są długie i grube, dodają naszemu spojrzeniu wyrazistości. Podpowiadamy, jak osiągnąć taki efekt.

Puder na rzęsy zapewni spektakularny efekt

Ten prosty trik jest w szczególności polecany paniom, które narzekają na rzadkie i cienkie rzęsy. Makijażowa sztuczka sprawi, że będą one wydawały się gęstsze i dłuższe. Oto prosta instrukcja krok po kroku.

Puder na rzęsy - jak stosować?

Przygotuj dwa produkty - ulubioną maskarę oraz sypki puder. Najpierw nanieś na rzęsy cienką warstwę tuszu. Następnie obsyp je pudrem. Na sam koniec nanieś drugą warstwę maskary. I to wszystko! Dla uzyskania jak najlepszego efektu na samym początku (jeszcze przed naniesieniem tuszem) podkręć rzęsy zalotką.

Jeśli posiadasz tusz i puder sypki, koniecznie wypróbuj tę metodę. To jeden z najprostszych sposobów na uzyskanie spektakularnego efektu. Włoski będą wyraźnie pogrubione i dłuższe, dzięki czemu twoje spojrzenie stanie się bardziej wyraziste. 

Zobacz wideo Problem z maskarą? Mamy patenty na plamy z tuszu:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: