Ten balsam do demakijażu za 17 zł to zamiennik drogiego kosmetyku. "Zakochałam się od pierwszego użycia"

Kosmetyki do demakijażu są obowiązkowym elementem naszych kosmetyczek. W ostatnich latach do wyboru mamy m.in. mleczka, płyny micelarne, pianki. Jednym z najciekawszych produktów są balsamy do demakijażu. Poznajcie polski kosmetyk tego typu, który cieszy się w ostatnim czasie sporą popularnością.

Demakijaż to jeden z najważniejszych elementów rutyny pielęgnacyjnej. Przypomina o tym przykład kobiety, która przez 30 dni nie zmywała makijażu. Okazało się, że jej skóra postarzała się w tym czasie aż o 10 lat! 

Kosmetyki do demakijażu są więc obowiązkowym elementem naszych kosmetyczek. W ostatnich latach do wyboru mamy m.in. mleczka, płyny micelarne, pianki. Jednym z najciekawszych produktów są balsamy do demakijażu. Chyba najbardziej znanym kosmetykiem tego typu jest balsam marki Cleanique. Jego cena wynosi czasami nawet 150 złotych. Inny kosmetyk, który w ostatnim czasie często jest promowany w mediach społecznościowych to balsam marki Wishful za 155 złotych.

Polski zamiennik drogich kosmetyków

Okazuje się jednak, że jedna z polskich firm kosmetycznych stworzyła doskonały zamiennik dla drogich produktów. Mowa o balsamie do demakijażu marki Fluff. Jego cena waha się zwykle w przedziale od 17 do 25 złotych. - Szybko i skutecznie usuwa nawet wodoodporny makijaż, a zawarte w nim masło Shea i Shorea zapobiega wysuszeniu i podrażnieniu skóry - przekonuje producent. Obecnie balsam jest dostępny w dwóch wersjach: 

  • Maliny i Migdały;
  • Jagody Leśne.

"Zakochałam się od pierwszego użycia"

Produkt marki Fluff cieszy się sporą popularnością i zdobywa wiele pozytywnych recenzji. Oto niektóre z opinii na temat tego produktu, które znalazłyśmy w sieci.

Zakochałam się w tym produkcie od pierwszego użycia. Ma cudną, nie za bardzo zbitą konsystencję. [...] Skóra po nim jest miękka, bez tłustej warstwy, nie jest wysuszona.
Ładnie rozpuszcza makijaż, masaż twarzy tym produktem to przyjemność.
Najpiękniejszy balsam i najlepszy płyn do demakijażu jaki miałam do tej pory. Nie podrażnia i cudownie nawilża.
 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Olejowe oczyszczanie twarzy to sposób Azjatek na piękną cerę:
Więcej o: