Maffashion pokazała, jakiego podkładu używa. To tania perełka z drogerii! "Na mnie się sprawdza"

Maffashion pokazała na swoim Instagramie, jakiego podkładu używa na co dzień. Okazuje się, że jest to drogeryjny produkt polskiej marki za mniej niż 30 zł. Blogerka nawiązała również do komentarzy, które pojawiły się pod postem Małgorzaty Rozenek reklamującej ten produkt.
Zobacz wideo Maffashion pokazała ciało tydzień po porodzie

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Swoją internetową działalność prowadzi już 10 lat i przez ten czas zyskała naprawdę sporą rzeszę fanów. Na  Instagramie śledzi ją bowiem ponad 1,4 mln osób, w tym wiele kobiet, które regularnie inspirują się nie tylko jej stylizacjami, lecz także dopytują o sprawdzone kosmetyki.

Maffashion pokazała, jakiego podkładu używa. To tania perełka z drogerii!

Maffashion postanowiła podzielić się z obserwatorami na Instagramie swoim sprawdzonym i tanim podkładem z drogerii, którego używa już od jakiegoś czasu. Okazuje się, że jest to podkład Wonder Match od Eveline Cosmetics, który w drogeriach internetowych dostać można za mniej niż 30 zł. Przy okazji nawiązała również do negatywnych komentarzy, które pojawiły się pod postem na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan, która zareklamowała ten kosmetyk.

- Moi drodzy, moi mili. Ostatnio widziałam wpis o Małgosi Rozenek na temat podkładu, którego ona używa. Którego nie używa pewnie, a reklamuje... bo to produkt tani, dlatego niemożliwym jest, żeby ona go używała. Chodzi o podkład, o dokładnie ten podkład, którego ja używam i tak też skomentowałam zdjęcie Małgoni. Ja go używam. Serio. Od kiedy pokazałam go wam na story dwa miesiące temu, używam. Osobiście lubię kilka podkładów, m.in. ten, który wypuścił Beauty Blender, no i właśnie Eveline. Do mojej skóry akurat jest super. Często mnie pytacie: hej, Maff, jakiego podkładu używasz, bo twoja cera wygląda super ładnie, świetliście itd. Ten podkład na mnie się sprawdza. Tani podkład - powiedziała na Instagramie Maffashion wykonując makijaż.

Maffashion pokazała, jakiego podkładu używaMaffashion pokazała, jakiego podkładu używa https://www.instagram.com/maffashion_official/

Na kolejnym stories odniosła się do krytyki, która często spada na osoby reklamujące różne produkty. - I jeszcze dla jasności. Zawsze zastanawiam się jak to jest, że kiedy ktoś reklamuje droższe rzeczy, to dostaje pocisk, że przecież jak to, "normalnego" człowieka na to nie stać, a kiedy pokaże coś tańszego, to też jest jakieś oburzenie - dodała. 

Więcej o: