Przerażający trend w sieci. Kobiety próbują powiększać sobie usta w niebezpieczny i bolesny sposób

W sieci pojawiają się filmiki, na których to kobiety próbują powiększać sobie usta przy pomocy zalotki do rzęs. Absolutnie odradzamy taką metodę! Usta można powiększyć w inny - bezpieczny i naturalny sposób. Jaki? Przy pomocy szczoteczki do zębów.

Wiele kobiet marzy o dużych i pełnych ustach, ale natura poskąpiła im tego. Niektóre ratują się odpowiednim makijażem z wykorzystaniem konturówki i błyszczyku. Inne zaś decydują się na bardziej inwazyjne metody, czyli powiększanie ust za pomocą zabiegów medycyny estetycznej np. kwasu hialuronowego. W sieci pojawił się kontrowersyjny i niebezpieczny sposób na większe i bardziej pełne wargi. Niektóre kobiety próbują powiększać sobie usta przy pomocy... zalotki do rzęs. Absolutnie nie próbujcie tego w domu!

Zobacz wideo

Przerażający trend w sieci. Kobiety próbują powiększać sobie usta w niebezpieczny sposób. Używają do tego zalotki do rzęs

W sieci możemy znaleźć filmiki, na których kobiety pokazują, jak powiększyć usta przy pomocy zalotki do rzęs. Sposób ten polega na ściskaniu wargi pomiędzy gumkami (poduszkami) zalotki tak, aby spowodować ich nabrzmienie. W efekcie silnego ucisku krew przestaje dopływać do ust, które powiększają się. Efekt ten utrzymuje się tylko przez kilka chwil. Gdy krążenie powraca, usta stopniowo zmniejszają się do swojego pierwotnego kształtu

Zdecydowanie odradzamy taki kontrowersyjny zabieg powiększania ust. Po pierwsze, jest bolesny. Po drugie i najważniejsze, w taki sposób można zrobić sobie tylko krzywdę. Pamiętajmy, zalotka służy do podkręcania rzęs i tak jej zawsze używajmy!

Jak naturalnie powiększyć usta? Jest na to prosty i bardzo tani sposób! Szczotkowanie szczoteczką do zębów

Usta można powiększyć w bardzo prosty i naturalny sposób. Wystarczy użyć szczoteczki do zębów. Taki zabieg szczotkowania ust (peeling) warto wykonywać regularnie. Należy używać do tego szczoteczki do zębów, ale koniecznie z miękkim lub średnim włosiem. Najlepiej taki zabieg stosować dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Szczoteczka powinna być zwilżona wodą lub np. oliwką. Usta należy masować przez 15 sekund. Taki prosty zabieg polepszy ich krążenie, dotleni skórę, a także pobudzi produkcję kolagenu. Dzięki temu usta nie tylko będą lekko powiększone, ale będą miały również bardziej intensywny kolor.

Więcej o: