Ten żel do brwi robi furorę. To zamiennik znacznie droższego kosmetyku

Żel marki Pierre Rene nada brwiom jednolitości i zagwarantuje im naturalny wygląd. Na promocji kupisz go już za 10 złotych.

Bezbarwny żel do stylizacji brwi Brow Gel marki Pierre Rene posiada precyzyjną szczoteczkę i lekką konsystencję. Szybko schnie i jest niezwykle trwały - utrzymuje się na brwiach przez cały dzień. Co ciekawe, jest to doskonały zamiennik znacznie droższego produktu.

"Sprawi, że będą wyraźniejsze"

Z kosmetyku marki Pierre Rene powinny być zadowolone zarówno posiadaczki gęstych brwi, jak i tych rzadszych. Jak zapewnia producent:

Z jego działania będą zadowolone posiadaczki gęstych brwi, którym żel pozwoli na ułożenie włosków, które czasem ustawiają się w różnych kierunkach. Z kolei kobietom o rzadszych brwiach, żel do układania brwi umożliwi ich podkreślenie i sprawi, że będą wyraźniejsze.
 

Bezabarwny żel do stylizacji brwi: tania perełka kosmetyczna

Bezabarwny żel do stylizacji brwi Pierre Rene to świetny zamiennik znacznie droższego produktu marki Benefit - 24hr Brow Setter. W tym drugim przypadku za 7 ml kosmetyku musimy zapłacić 145 złotych. Z kolei żel Pierre Rene jest nie tylko większy (10 ml), lecz także znacznie tańszy. W większości sklepów jego cena nie przekracza 20 złotych. Zdarza się, że cena produktu jest obniżona nawet do 10 złotych. Kosmetyki marki Pierre Rene dostaniecie w różnych drogeriach internetowych i stacjonarnych (m.in. Natura, Hebe, Kontigo).

Może cię także zainteresować:

Więcej o: