Ten rozświetlacz daje taki sam efekt jak znacznie droższy kosmetyk. "Świetny szampański kolor, daje efekt tafli"

Poznajcie tani rozświetlacz, który robi furorę w mediach społecznościowych. Zdaniem wielu zadowolonych użytkowniczek jest to doskonały zamiennik znacznie droższego Benefit Cookie.

Większość z nas uwielbia tanie i dobre kosmetyki. Oto rozświetlacz, który robi furorę w mediach społecznościowych. Co ciekawe, jest to doskonały zamiennik znacznie droższego produktu.

Ten tani rozświetlacz robi furorę

Rozświetlacz, o którym mowa, jest częścią trio kosmetycznego marki Golden Rose. Zestaw zawiera także róż i bronzer. Jednak to rozświetlacz zbiera najlepsze opinie. Zdaniem wielu zadowolonych użytkowniczek jest to doskonały zamiennik Benefit Cookie, którego cena wynosi obecnie 185 złotych. Z kolei cena zestawu marki Golden Rose w zależności od sklepu waha się zazwyczaj w przedziale od 25 do 40 złotych. 

Zobacz wideo Jak wybrać i nałożyć rozświetlacz?

- Zestaw zawiera róż i puder brązujący do korygowania rysów twarzy oraz puder rozświetlający z rozpraszającymi światło drobinkami. Jedwabista i lekka struktura produktów, pozwala tworzyć różne efekty, aby uzyskać naturalny, promienny wygląd - zapewnia producent. 

 

"Pięknie prezentuje się na twarzy"

Rozświetlacz, podobnie jak wiele innych produktów marki Golden Rose, cieszy się ogromną popularnością. Oto kilka opinii na temat tego produktu, które znalazłyśmy w sieci:

Pięknie się prezentuje na twarzy. Ma delikatne drobinki, które tylko go uwydatniają. Jednak nie jest przerysowany.
Daje piękną, intensywną taflę bez drobinek, którą widać z kosmosu. Na bok odeszły wszystkie rozświetlacze. Ma piękny, uniwersalny odcień i nie zostawia na twarzy dziwnej smugi.
Największą zaletą tego trio jest rozświetlacz. Świetny szampański kolor, daje efekt tafli, nie ma przesadnych drobinek, więc wygląda ładnie na buzi.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: