To serum z Rossmanna zdziała cuda. Teraz jest na promocji. "Po miesiącu nie poznaję swoich rzęs"

Długie i mocne rzęsy to marzenie wielu osób. Poznajcie serum z Rossmanna, które je pięknie wydłuży, zagęści, pogrubi i wzmocni.

Christian Laurent Art Lash, luksusowe serum stymulujące wzrost rzęs, to produkt marki, który jest dostępny w sieci drogerii Rossmann. Zapewnia efekt wydłużenia, zagęszczenia, pogrubienia i wzmocnienia rzęs. 

Serum Art Lash na promocji

Cena serum wynosi 59,99. Teraz jednak kupicie je na promocji za 39,99. Swoje działanie serum zawdzięcza kilku składnikom. To przede wszystkim bimatoprost - uważany za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs, a także jedwab, który je doskonale nawilży i wygładzi. Poza tym serum zawiera także biotynę oraz d-panthenol, czyli prowitaminą B5. Jak informuje producent:

Preparat zapewnia profesjonalne działanie wzmacniające i pielęgnacyjne, skutecznie poprawia kondycję i wygląd włosków oraz przedłuża ich żywotność. Regularne stosowanie nadaje spojrzeniu efekt naturalnego zwielokrotnienia ilości rzęs, jak po zabiegu zagęszczania i przedłużania w salonie kosmetycznym.
Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patent na plamy z tuszu:

"Po miesiącu nie poznaję swoich rzęs"

Zdaniem wielu zadowolonych użytkowniczek, serum zapewnia spektakularne efekty już po kilku tygodniach regularnego stosowania. Oto niektóre z opinii, które możemy znaleźć w sieci na temat produktu:

To serum wreszcie zadziałało na moje słabe i krótkie rzęsy. Bardzo szybko zaczęłam zauważać, że rzęsy mniej wypadają, stają się mocniejsze, a przy tym mi wreszcie urosły!
Z czystym sumieniem mogę polecić to serum, bo efekty są widoczne gołym okiem.
Po miesiącu nie poznaję swoich rzęs. Nigdy jeszcze po drogeryjnych odzywkach nie miałam takiego efektu.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: