Ten tani kosmetyk to świetny zamiennik różu Chanel. Teraz kupicie go na promocji

Większość z nas uwielbia tanie i dobre kosmetyki. Poznajcie cień do powiek, który jest zamiennikiem popularnego różu marki Chanel.

Róż to bardzo istotny element makijażu. Podkreśla kontur twarzy, ożywia cerę i nadaje skórze zdrowego blasku. Nie dziwi więc fakt, że produkty tego typu cieszą się ogromną popularnością.

Kultowy róż Chanel

Jednym z najbardziej kultowych kosmetyków tego typu jest róż marki Chanel Ultra Rose. Ma on wyrazisty kolor chłodnego różu i zawiera rozświetlające drobinki. Wbrew pozorom efekt, jaki daje nie jest jednak przesadzony. Dzięki niemu policzki wyglądają bardzo świeżo i młodzieńczo. Poza tym pasuje do różnych typów urody i karnacji. 

 

Jego cena w zależności od sklepu waha się zazwyczaj w przedziale od 190 do 220 złotych. Okazuje się jednak, że możemy kupić znacznie tańszy produkt, który zapewni bardzo podobny efekt. Zamiennik słynnego różu Chanel znalazła makijażystka Małgorzata Smelcerz, autorka kanału House of Makeup.

Ten tani kosmetyk to świetny zamiennik różu Chanel

Jak dowiadujemy się z filmu makijażystki, świetnym drogeryjnym zamiennikiem kosmetyku marki Chanel jest cień do powiek marki Kobo - Eyeshadow Palette 806. W czasie jej testów sprawdził się doskonale jako róż do policzków. Poza tym zapewnia bardzo podobny efekt jak wspomniany znacznie droższy kosmetyk. 

Produkty marki Kobo możecie kupić w sieci drogerii Natura. Cena cienia do powiek Eyeshadow Palette 806 wynosi 18,99. Jednak teraz jest na promocji i kosztuje 12,99.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: