Ten tani olejek z Rossmanna to doskonały produkt do mycia pędzli. Kosztuje tylko 6 zł

Olejek do mycia ciała marki Isana cieszy się ogromną popularnością. Co ciekawe, mało kto używa go zgodnie z przeznaczeniem.

Działa błyskawiczne, jest tani i łatwo dostępny - kupicie go w każdym Rossmannie. To główne zalety olejku do mycia ciała marki Isana. Co ciekawe, mało kto używa go zgodnie z jego przeznaczeniem. Produkt ten zdobył popularność przede wszystkim jako doskonały środek do mycia pędzli i gąbeczek do makijażu. 

Popularny i tani olejek z Rossmanna

Olejek marki Isana zapewnia błyskawiczne efekty. Produkt poradzi sobie z wyczyszczeniem nawet bardzo zabrudzonych gąbeczek do makijażu. Z kolei jeśli stosujemy go do czyszczenia pędzli, włosie pozostaje miękkie. Poza tym olejek nie wpływa na ich zniekształcenie. 

Zobacz wideo Świąteczny makijaż w złocie dla znudzonych czerwonymi ustami:

Warto dodać, że olejek marki Isana swoją popularność zawdzięcza nie tylko błyskawicznemu działaniu, lecz także atrakcyjnej cenie. W drogeriach sieci Rossmann zwykle nie przekracza ona 6-7 złotych. Zdarza się, że możemy kupić go na promocji już za 3 złote. 

Inne zastosowania olejku marki Isana

Olejek marki Isana sprawdza się nie tylko jako środek do mycia ciała i akcesoriów do makijażu. Jego użytkownicy zdradzają także inne zastosowania. Okazuje się, że produkt świetnie sprawdza się jako krem do golenia. - Używam go do mycia pędzli. Sprawdza się także idealnie jako krem do golenia. Dzięki niemu nie mam żadnych podrażnień - zdradza jedna z zadowolonych użytkowniczek. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: