Promocja Rossmann. Trzy drogeryjne tusze do rzęs, które dają efekt "wow". Kosztują mniej niż 16 zł

Długie, gęste i podkręcone rzęsy to efekt, który na oczach chce uzyskać niemal każda kobieta. Nie trzeba wcale wydawać zawrotnych kwot na maskary, gdyż w drogeriach znajdziemy mnóstwo perełek, które świetnie pogrubią i wydłużą rzęsy. Oto trzy tusze do rzęs za mniej niż 16 zł, które obecnie ą na promocji w sklepach Rossmann.
Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patenty na plamy z tuszu

Promocja w sklepach Rossmann to doskonała okazja, by kupić ulubione kosmetyki w dużo niższych cenach lub wypróbować produkty, które jeszcze nie trafiły w nasze ręce. Jednymi z chętniej testowanych produktów przez kobiety są właśnie tusze do rzęs, gdyż wiele kobiet nieustannie szuka tego idealnego. Co ciekawe, wcale nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy na maskarę wysokopółkową, by cieszyć się spektakularnym efektem. Drogeryjne tusze do rzęs za kilkanaście złotych potrafią dać podobny, a czasem dużo lepszy efekt od drogich produktów. Oto trzy tusze do rzęs, które warto wypróbować. Do 15.01 lub wyczerpania zapasów kupisz je w sklepach stacjonarnych Rossmann lub online za mniej niż 16 zł.

Blanka Lipińska pokazała swój ulubiony tusz do rzęs Blanka Lipińska pokazała swój ulubiony tusz do rzęs. "Wart jest każdej złotówki"

Lovely, Pump up

To zdecydowanie jeden z takich kosmetyków, który powinna przetestować każda kobiet, gdyż efekt, który daje na rzęsach jest niesamowity. W cenie regularnej kosztuje 15,99 zł, natomiast w promocji jedynie 10,49. Używając tego tuszu spokojnie można zrezygnować z zalotki, gdyż sprawia on, że rzęsy są nie tylko pogrubione, lecz także idealnie podkręcone.

Najlepszy tusz jaki miałam! I za małe pieniądze, rewelacja

- czytamy wśród internetowych opinii.

Eveline Cosmetics, Variete

To tusz do rzęs, który maksymalnie pogrubia i wydłuża rzęsy dając efekt widowiskowej objętości. Posiada precyzyjną szczoteczkę, która umożliwia pokrycie nawet najkrótszych włosków. Producent zapewnia pełną objętość i spektakularne wydłużenie rzęs już po jednej aplikacji oraz to, że maskara utrzyma się na rzęsach przez cały dzień. Tusz w cenie regularniej kosztuje 24,99 zł, natomiast w promocji dostać go można już za 15,99 zł.

Bardzo miłe zaskoczenie. Świetny tusz, nie osypuje się, nie skleja rzęs. Silikonowa Szczoteczka pięknie rozdziela rzęsy i pokrywa całe równo tuszem. Mega efekt wydłużenia i pogrubienia

- napisała w sieci jedna z konsumentek.

Ten tusz do rzęs uwielbiają gwiazdy. Jest niedrogi i łatwo dostępny. Używa go m.in. Bella Hadid Ten tusz do rzęs uwielbiają gwiazdy. Jest niedrogi i łatwo dostępny. Używa go m.in. Bella Hadid

Catrice, EYEconista Lash Millionizer 

Catrice EYEconista Lash Millionizer to kosmetyk, który z pewnością przypadnie do gustu fankom zarówno intensywnego, jak i delikatnego podkreślania rzęs. To pogrubiająca maskara, która zapewnia gęste, wydłużone, podkręcone i intensywnie czarne rzęsy aż do 24 godzin. Posiada szczoteczkę, która świetnie rozdziela rzęsy pokrywając każdy włosek tuszem i nie tworzy nieestetycznych grudek. Cena regularna tego kosmetyku to 21,99 zł, jednak w promocji kosztuje zaledwie 14,29 zł.

Maskara daję naturalny efekt, ale da się go budować do mocniejszego. Ładnie wydłuża i rozdzielna rzęsy, przy drugiej warstwie również widoczne jest pogrubienie

- przyznaje w internetowych opiniach jedna z kobiet.

Więcej o: