Modne brwi 2021. Ta stylizacja będzie hitem! Sprawdź, jak malować brwi, by podkreślić urodę

Zastanawiasz się, jakie brwi będą modne w 2021 roku? W trendach znalazła się przede wszystkim stylizacja uwielbiana przez wiele dziewczyn, a także zaskakujący sposób, który jest jej kompletnym przeciwieństwem.
Zobacz wideo Jak układać brwi za pomocą mydełka?

Nie da się ukryć, że moda na brwi diametralnie zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat. Zapewne większość z nas pamięta, jak mocno wyskubywałyśmy włoski, bo największym trendem były ultra cienkie brwi, z których dziś śmiejemy się, oglądając stare zdjęcia. Po latach przyszła moda na bardzo wyrysowane, wręcz idealne brwi, które swego czasu lansowane były przez Kylie Jenner. W minionych sezonach największym hitem były natomiast naturalne, krzaczaste brwi, które utrwalane były na mydełko lub specjalny żel. To stylizacja, którą pokochało wiele kobiet na całym świecie. Naturalnie podkreślony kształt oraz grubość brwi sprawia, że są one idealną ramą dla oczu i potrafią zupełnie odmienić twarz. Nic więc dziwnego, że w 2021 roku, ten rodzaj makijażu brwi nadal będzie na topie.

Modne brwi 2021 - gęste, naturalnie podkreślone brwi na mydło

Choć trend pierzastych brwi układanych na mydło najlepiej prezentuje się u posiadaczek grubszych i gęstszych brwi, nie oznacza, że nie mogą korzystać z tej stylizacji kobiety, które mają mniej gęste włoski. Wystarczy, że brakujące włoski delikatnie wypełnisz specjalnym pisakiem, który umożliwia dorysowanie włosków imitujących te naturalne. Pamiętaj jednak, by kolor pisaka był o ton jaśniejszy od koloru twoich brwi. Następnie wystarczy utrwalić brwi specjalnym mydełkiem lub żelem, wyczesując je do góry. Taka stylizacja brwi działa liftingująco na okolice oczu i otwiera spojrzenie. 

Modne brwi 2021 - trend no brows

Drugi sposób stylizacji brwi, który pojawił się w trendach na 2021 rok, jest natomiast zupełnym przeciwieństwem tego pierwszego. Mowa o makijażu brwi "no brows", w której brwi pozostają jak najmniej widoczne. Ten trend dotyczy jednak dziewczyn, które z natury mają bardzo jasne włoski na brwiach i to im najbardziej pasować będzie taka stylizacja. Według trendsettrów, taki rodzaj makijażu brwi nadaje kobiecej twarzy bardziej naturalny, subtelny oraz dziewczęcy wygląd. Jak stylizować brwi, by uzyskać efekt no brows? Przede wszystkim postaw na naturalny kolor swoich brwi. Nie przyciemniaj, nie maluj, ani nie farbuj ich henną. Aby dodatkowo zmniejszyć ich widoczność, możesz delikatnie pokryć je podkładem podczas wykonywania makijażu. Do układania używaj natomiast delikatnego żelu, który nie zmieni koloru włosków.

Więcej o: