Ten żel do brwi to zamiennik drogiego produktu. Dzięki niemu włoski wydają się gęstsze i grubsze

Marzysz o pięknych i wyrazistych brwiach? Poznaj tani produkt, który doskonale uzupełni twój makijaż. To zamiennik znacznie droższego kosmetyku. Co ciekawe, kupisz go już za 9 złotych.

Brwi to jeden z najważniejszych elementów makijażu. Mówi się nawet, że są ramą naszej twarzy. Gdy są zadbane, dodają nam wyrazistości i charakteru. Kosmetyki, które poprawiają wygląd brwi cieszą się więc ogromną popularnością. Jeden z najbardziej znanych produktów tego typu to Gimmie Brow marki Benefit. Jego cena w zależności od sklepu waha się w przedziale od 125 do 139 złotych. 

Make Me Brow: Tani zamiennik drogiego produktu

Okazuje się, że świetnym zamiennikiem Gimmie Brow Benefit jest żel Make Me Brow marki Essence. Kosmetyki działają bardzo podobnie, jednak znacząco różnią się ceną. - Żel koloryzujący zawiera drobne włókienka, które wypełniają luki w brwiach, pięknie je modelując i nadając im pożądany kształt - zapewnia producent Make Me Brow. Jednak cena tego produktu jest znacznie niższa. W zależności od sklepu waha się ona w przedziale od 9 do 11 złotych.

 

Essence, Make Me Brow - gdzie możemy kupić ten produkt?

Zdaniem fanów makijażu te dwa kosmetyki mają ze sobą sporo wspólnego. Łączy je nie tylko miniaturowe opakowanie i podobne szczoteczki, lecz także zawartość malutkich włókien. To właśnie dzięki nim włoski wydają się gęstsze i grubsze. Produkt marki Essence jest obecnie dostępny w czterech odcieniach:

  • Blondy Brows;
  • Browny Brows;
  • Ashy Brows;
  • Chocolaty Brows.

Żel Make Me Brow marki Essence jest łatwo dostępny. Kupicie go w wielu sklepach internetowych, a także w drogeriach stacjonarnych - m.in. w Super-Pharm oraz Hebe.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: