Najlepsze podkłady z Rossmanna. Te produkty zapewnią efekt idealnej cery

Szukasz dobrego podkładu? Oto trzy tanie propozycje z Rossmanna. Ich cena nie przekracza 30 złotych.
Zobacz wideo Trendy makijażowe. Co zachwyciło nas w 2020 roku?

Najlepsze podkłady z Rossmanna: Eveline, Selfie Time

Pierwszy produkt, który warto wziąć pod uwagę, to kryjąco-nawilżający podkład Selfie Time marki Eveline Cosmetics. Na promocji kupicie go już za 15 złotych, a jego regularna cena nie przekracza zwykle 26 złotych.

Produkt zapewnia dobre i długotrwałe krycie. Poza tym zawiera składniki, które pielęgnują i nawilżają cerę. - Umożliwia stopniowanie krycia i tak jak korektor idealnie ukrywa wszystkie niedoskonałości cery (cienie, przebarwienia, zaczerwienienia), nie tworząc "efektu maski". Niewiarygodnie lekka konsystencja dopasowuje się do skóry, zapewniając długotrwały efekt makijażu - zapewnia producent. 

Najlepsze podkłady z Rossmanna: Lirene Natura Eco

Kolejny produkt jest jeszcze tańszy. Jego cena waha się zazwyczaj w przedziale od 13 do 20 złotych. Mowa o podkładzie rozświetlającym z serii Lirene Natura. Produkt wygładza cerę, wyrównuje jej koloryt i pięknie ją rozświetla. Poza tym jego formuła została oparta na organicznych i naturalnych składnikach, których źródło pochodzenia potwierdzają certyfikaty. 

 

Najlepsze podkłady z Rossmanna: Soraya Plante

Nasza ostatnia propozycja to cieszący się ogromną popularnością podkład Soraya Plante. Na przecenie kupicie go za 20 złotych. Produkt zawiera aż 97 procent składników naturalnych. Poza tym doskonale nawilża, nie przeciąża skóry, zapewnia naturalne wykończenie. - Produkt dopasowuje się do koloru skóry, nadając jej naturalnie piękny wygląd. Zawiera roślinny zapach oraz pielęgnujące składniki z pestek słonecznika i gałązek wilczomleczu. Odpowiedni dla cery wrażliwej - zapewnia producent. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: