Ta maść z apteki to doskonały produkt na przebarwienia. Kupisz ją za mniej niż 15 zł

Przebarwienia skóry to bardzo powszechny problem. Z pomocą przychodzi tania maść z apteki, która zawiera kwas azelainowy.

Produkty z apteki cieszą się ogromną popularnością. Przyczyniają się do tego nie tylko atrakcyjne ceny, lecz także ich duża skuteczność. Wiele osób sięga po nie w przypadku różnych problemów skórnych. 

Ta maść z apteki to doskonały produkt na przebarwienia

Jeśli twoim problemem są przebarwienia, skorzystaj z Acne-Derm. To wybielająca maść z kwasem azelainowym. Kupicie ją w większości aptek. Cena produktu nie przekracza zwykle 15 złotych. 

Acne-Derm to preparat, który wykazuje nie tylko działanie przeciwtrądzikowe, lecz także wybielające. Doskonale sprawdzi się więc w przypadku przebarwień. Produkt zawiera substancję czynną - kwas azelainowy (20 proc.) o działaniu przeciwtrądzikowym i wybielającym. Kwas azelainowy nie tylko niszczy bakterie przyczyniające się do rozwoju trądziku, lecz także hamuje wzrost i nadczynność komórek barwnikowych skóry (melanocytów). Poza tym:

  • kwas azelainowy zmniejsza liczbę mikrozaskórników w wyniku normalizacji procesu powstawania keratyny;
  • zawarty w maści glicerol silnie nawilża i zmiękcza skórę.

Maść z apteki na przebarwienia - jak stosować?

Jeśli zdecydujesz się na kurację Acne-Derm, pamiętaj o tym, że w tym przypadku bardzo ważna jest regularność. Maść należy stosować dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Nakładamy ją miejscowo na umytą i osuszoną skórę. Pierwsze efekty pojawiają się już po kilku dniach kuracji. 

Zobacz wideo Olejowe oczyszczanie twarzy - sposób Azjatek na piękną cerę:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: