Ta pomadka z Rossmanna sprawdzi się doskonale jako odżywka do rzęs i brwi. Kupisz ją za 5 zł

Pomadka ochronna do ust z rumiankiem BIO marki Alterra to wyjątkowo wszechstronny produkt. Znajduje zastosowanie m.in. w pielęgnacji brwi i rzęs.

Pomadka ochronna do ust z rumiankiem BIO marki Alterra to bardzo popularny kosmetyk. Przyczynia się do tego nie tylko atrakcyjna cena (około 5 zł w drogeriach Rossmann), lecz także jego działanie. To jeden z najlepszych produktów na spierzchnięte usta. Kosmetyk ma w swoim składzie olej rycynowy, olej jojoba, olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej z marchwi oraz oliwę z oliwek. Poza tym, jak zapewnia producent, nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących.

Ta pomadka z Rossmanna sprawdzi się doskonale jako odżywka 

Pierwszy z wymienionych składników, czyli olej rycynowy, ma doskonały wpływ na wygląd rzęs i brwi. Dlatego też wiele osób stosuje pomadkę marki Alterra w formie odżywki. Dzięki niej rzęsy są mocniejsze i dłuższe. Z kolei brwi stają się ciemniejsze i gęstsze. Jednak podobnie jak w przypadku innych domowych kuracji bardzo ważna jest regularność i cierpliwość. Nie należy więc spodziewać się spektakularnych efektów już po kilku dniach stosowania produktu.

Zobacz wideo Jak układać brwi za pomocą mydełka?

Pomadka z Rossmanna jako odżywka - jak aplikować?

Jak stosować pomadkę marki Alterra w formie odżywki? Nakładaj pomadkę cienkim pędzelkiem na brwi i linię rzęs codziennie. Wyraźne efekty powinny pojawiać się po mnie więcej 2-3 tygodniach takiej kuracji.

Pomadka z Rossmanna na spierzchnięte usta

Nie możemy zapominać, że produkt stał się popularny dzięki temu, jak działa na spierzchnięte usta. Przyczynia się do tego zawartość uspakajającego ekstraktu z rumianku BIO. Dzięki temu kosmetyk doskonale pielęgnuje i nawilża usta. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: