Świetne produkty do stylizacji brwi. Ich cena nie przekracza 30 zł

Marzysz o pięknych i wyrazistych brwiach? Oto trzy produkty do stylizacji, dzięki którym osiągniesz ten efekt. Kupisz je w popularnych drogeriach, a ich cena nie przekracza zazwyczaj 30 złotych.

Nasza pierwsza propozycja to Wibo Eyebrow Pomade. Co ciekawe, często możemy spotkać się z opinią, że to tani zamiennik podobnego kosmetyku marki Anastasia Beverly Hills. 

Świetne produkty do stylizacji brwi: Wibo, Eyebrow Pomade

Wibo Eyebrow Pomade to produkt, który spełnia wiele zadań. Nadaje włoskom piękny kolor, wypełnia i je dyscyplinuje (działa jak wosk). Poza tym pomada jest trwała i wodoodporna. Ma kremową konsystencję, dzięki czemu nakładanie jej na brwi nie powinno sprawiać problemu. Kupicie ją w Rossmannie za mniej niż 30 zł.

Zobacz wideo Jak najlepiej podkreślić swoje brwi?

Świetne produkty do stylizacji brwi: Brow Gel, Pierre Rene

Nasza kolejna drogeryjna propozycja to bezbarwny żel do stylizacji brwi Brow Gel marki Pierre Rene. Kosmetyk posiada precyzyjną szczoteczkę i lekką konsystencję. Szybko schnie i jest niezwykle trwały - utrzymuje się na brwiach przez cały dzień. W większości sklepów jego cena nie przekracza 20 złotych. Kosmetyki marki Pierre Rene dostaniecie w różnych drogeriach internetowych i stacjonarnych (m.in. Natura, Hebe, Kontigo).

Świetne produkty do stylizacji brwi: Essence, Make Me Brow

Zestawienie zamyka żel Make Me Brow marki Essence. Kupicie go w wielu sklepach internetowych, a także w drogeriach stacjonarnych - m.in. w Super-Pharm oraz Hebe. Jego cena waha się w przedziale od 9 do 11 złotych. - Żel koloryzujący zawiera drobne włókienka, które wypełniają luki w brwiach, pięknie je modelując i nadając im pożądany kształt - zapewnia producent. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: