Najlepsze tanie tusze do rzęs. To m.in. drogeryjna perełka za 10 zł

Tanie tusze często dorównują działaniem tym znacznie droższym. Wiele maskar w przystępnych cenach zaskakuje doskonałą jakością. Oto kilka drogeryjnych perełek, które warto poznać. Ich cena nie przekracza 15 złotych.

Maskara to zdaniem wielu osób jeden z najważniejszych kosmetyków. Większość z nas wymaga, aby tego typu produkt wydłużał i zagęszczał rzęsy. Dobry tusz nie musi być jednak drogi. Oto trzy świetne kosmetyki z drogerii, które kosztują mniej niż 15 złotych. 

Eveline, Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara

Nasza pierwsza propozycja to kosmetyk, który kosztuje 12,99 zł. Już po nałożeniu jednej warstwy zapewnia efekt spektakularnych rzęs. Poza tym jest bardzo trwały. - Wyjątkowa, elastyczna szczoteczka Perfect Brush, opatentowana przez Eveline Cosmetics, wykonana została z użyciem najnowszych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając pokrycie wszystkich włosków nawet w kącikach oka - zapewnia producent. 

Lovely, Lash Extension, Tusz do rzęs pogrubiająco - wydłużający

Kolejna świetna tania propozycja to tusz mark Lovely. Idealnie rozczesuje, pogrubia i wydłuża rzęsy. Jego cena wynosi obecnie 15 zł. Wyprofilowana szczoteczka unosi rzęsy, a końcówka aplikatora została zaprojektowana tak, by docierać nawet do najtrudniej dostępnych rzęs w kącikach oczu. Poza tym maskara zawiera pojedyncze włókna doczepiające się do rzęs. Dzięki temu nadbudowują je i maksymalnie wydłużają. 

Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać najlepszy efekt?

Wibo, Extreme Lashes Volume

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć tuszu Extreme Lashes Volume marki Wibo. Jego cena wynosi 9,99 zł. Specjalna szczoteczka zapewnia równomierne rozdzielnie tuszu na rzęsach. Poza tym produkt piękne wydłuża i pogrubia rzęsy. Co istotne, jest także bardzo trwały. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: