Ta maskara przetrwa nawet wielogodzinne noszenie maseczki ochronnej. Teraz kupisz ją o połowę taniej

Tusz do rzęs Gosh Catchy Eyes 3w1 Magic Effect to jeden z produktów objętych promocją w drogeriach Hebe. Kosmetyk nie kruszy się ani nie rozmazuje. Zdaniem zadowolonych użytkowniczek przetrwa nawet wielogodzinne noszenie maseczki ochronnej.

Tusz do rzęs Gosh Catchy Eyes 3w1 Magic Effect w regularnej cenie kosztuje 60 zł. Teraz jednak kosmetyk został objęty promocją w drogeriach Hebe. Dostaniecie go za 29,99 zł. 

Popularny tusz do rzęs o połowę taniej

Produkt cieszy się ogromną popularnością. Daje maksymalną objętość, wydłuża i podkręca rzęsy. Poza tym z łatwością rozprowadza się na rzęsach, nie kruszy się ani nie rozmazuje - przetrwa nawet wielogodzinne noszenie maseczki ochronnej. Co ważne, posiada certyfikat Allergy Certified, nie jest perfumowany i ma wegańską formułę. Warto wspomnieć, że opakowanie tuszu zostało wykonane w 50 procentach z plastiku odzyskanego z oceanów. 

"Najlepszy tusz, który kiedykolwiek używałam"

- Wyprofilowana, silikonowa szczotka w połączeniu z intensywnie czarną, wodostabilną formułą nada Twojemu spojrzeniu spektakularnego wyglądu niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - zapewnia producent. A co sądzą o nim użytkowniczki? Tusz do rzęs Gosh Catchy Eyes 3w1 Magic Effect zbiera świetne recenzje. 

Najlepszy tusz, który kiedykolwiek używałam. Po nałożeniu 2 warstw totalny efekt wow!
Dobra szczoteczka, wydłuża i rozdziela rzęsy. Nie kruszy się w ciągu dnia. Ja kupiłam go na promocji w dobrej cenie. Jest godny polecenia, a nawet najlepszy, jaki miałam!
Tusz bardzo dobrze się sprawdza, wydłuża i pogrubia rzęsy a do tego długo się utrzymuje. Zdecydowanie polecam.
Polecam osobom, które nie chcą, by tusz rozmazywał się przy maseczce

- piszą w sieci zadowolone użytkowniczki.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: