Podkład z Rossmanna to zamiennik drogiego produktu Yves Saint Laurent. Na promocji kupicie go za 34 zł

Podkład z Rossmanna z wyciągiem z trawy azjatyckiej jest długotrwały i zapewnia piękny efekt. Od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Na promocji dostaniecie go już za 34 zł.

Produkty Nam od jakiegoś czasu są dostępne w drogeriach sieci Rossmann. Okazuje się, że podkład z tej marki jest świetnym zamiennikiem znacznie droższego kosmetyku.

Ten podkład z Rossmanna to zamiennik znacznie droższego produktu

Podkład Smart Flawless Foundation z wyciągiem z trawy azjatyckiej jest długotrwały i zapewnia piękny efekt. Co istotne, produkt jest obecnie dostępny aż w ośmiu odcieniach! - Ultraplastyczna, kremowa formuła doskonale wygładza skórę i kamufluje jej niedoskonałości. Można go budować, uzyskując krycie od średniego do pełnego. Odpowiedni do każdego rodzaju cery - zapewnia producent.  Od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. 

Podkład rewelacyjny. Super kolorystyka, faktycznie czuć nawilżenie cery przez długi czas. Jest lekki, ale kryje dość dobrze. Z odpowiednim korektorem można stworzyć rewelacyjny makijaż.
Drogeryjny zawodnik, który śmiało może stawać w szranki z podkładami drogich marek selektywnych

- piszą w sieci zadowolone użytkowniczki. 

Zobacz wideo Podkład mineralny - jak dobrać i aplikować?

Zamiennik podkładu Yves Saint Laurent 

Możemy także spotkać się z opinią, że podkład Smart Flawless Foundation to zamiennik znacznie droższego produktu. Mowa o podkładzie Le Teint Touche Éclat marki Yves Saint Laurent, którego cena (za opakowanie 30 ml) wynosi ponad 250 złotych. Z kolei za produkt marki Nam zapłacimy około 49,99 złotych. Na promocji jest jednak znacznie tańszy. Wówczas możemy go kupić już za 34 złote. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: