Mało kto wie, że to najlepszy środek przeciwzmarszczkowy. Kupisz go w każdej drogerii

Ochrona przeciwsłoneczna jest ważna nie tylko latem, a kremy z filtrem to najlepszy środek przeciwzmarszczkowy. Regularnie stosowane produkty z wysokim filtrem ochronnym nie tylko zapobiegają powstawaniu przebarwień, ale także spowalniają procesy starzenia skóry. Dowiedz się więcej na ten temat.

Ekspozycja na działanie promieni słonecznych przyspiesza procesy starzenia się skóry oraz przyczynia się do powstawania przebarwień. Dlatego też kremy z filtrem warto stosować przez cały rok. Kilka lat temu dla wielu osób było to zaskakujące. Jednak w ostatnim czasie wiedza na ten temat jest coraz powszechniejsza. 

Mało kto wie, że to najlepszy środek przeciwzmarszczkowy

O tym, że kremy z filtrem są najlepszymi środkami przeciwzmarszczkowymi, mówi się coraz częściej. Zwyczaj ich codziennego stosowania wywodzi się z pielęgnacji koreańskiej. Wiele Koreanek twierdzi, że to dzięki tego typu produktom, na długi czas udaje im się zachować promienny i młody wygląd. 

Obecnie kremy z filtrem znajdziemy w większości drogerii stacjonarnych i internetowych. Warto jednak przed zakupem dowiedzieć się, czym należy kierować się w trakcie wyboru takich kosmetyków. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego filmu:

Zobacz wideo Jaki filtr przeciwsłoneczny wybrać?

Krem z filtrem w codziennej pielęgnacji

Jakiś czas temu Jennifer Lopez zdradziła, że nie stosuje botoksu, a młody wygląd skóry zawdzięcza dwóm produktom. To oliwa z oliwek oraz krem z filtrem. Gwiazda wyznała, że kosmetyki z wysokim filtrem są elementem jej codziennej pielęgnacji od ponad 20 lat! 

Gdy byłam po dwudziestce, spotykałam się z pewnym mężczyzną. Chodziliśmy w tym czasie do różnych dermatologów. Mój lekarz dał mi świetny kosmetyk oczyszczający oraz krem z filtrem przeciwsłonecznym. Zaznaczył także, że jeśli zacznę stosować to już teraz, będzie świetnie. Z kolei lekarka mojego partnera miała inne zdanie. Pokazała mi, że mam zmarszczkę i powiedziała, że powinnam już teraz zacząć stosować botoks, a mój chłopak ją poparł. Ja natomiast odmówiłam

- wyznała jakiś czas temu gwiazda. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: