Podkład za 10 zł to hit! Jest świetnym zamiennikiem znacznie droższego produktu

To fluid rozświetlająco-korygający Illumi Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell. Kupicie go w większości sklepów sieci Biedronka. Co ciekawe, jego cena nie przekracza 10 złotych.

Często okazuje się, że bardzo tanie kosmetyki jakością dorównują tym znacznie droższym. Zazwyczaj, gdy taki świetny produkt pojawi się w drogeriach lub sklepach, robi się o nim głośno. Czy słyszałyście już o świetnym podkładzie z Biedronki marki Bell? Zdaniem zadowolonych użytkowniczek jest to świetny zamiennik znacznie droższego produktu - Fenty Beauty Pro Filt'r Hydrating Longwear Foundation, którego cena wynosi 159 złotych. Z kolei za kosmetyk z Biedronki płacimy zaledwie 10 złotych.

Podkład za 10 zł to świetny zamiennik znacznie droższego produktu

Fluid rozświetlająco-korygający Bell, Illumi Corrector Lightening Skin Perfection to od jakiegoś czasu hit w mediach społecznościowych. Tani kosmetyk zbiera bardzo pozytywne recenzje. 

Jest niedrogi, a daje naprawdę świetny efekt.
Uwielbiam jego kolor, konsystencje i to jak wygląda na skórze. To chyba pierwszy podkład, który tak pięknie wtapia się w skórę i tworzy jednolitą strukturę
Najlepszy tani fluid

- piszą o podkładzie marki Bell zadowolone użytkowniczki. 

Zobacz wideo Podkład mineralny - jak dobrać i aplikować?

Tani podkład z Biedronki - rozświetlenie i nawilżenie

Fluid Bell daje efekt nawilżonej, zdrowej i wypoczętej cery. Jego cztery naturalne odcienie świetnie adaptują się do koloru karnacji. Obecnie kosmetyk jest dostępny w następujących wersjach:

  • 01 LIGHT BEIGE
  • 02 BEIGE
  • 03 NATURAL
  • 04 CARMEL

Jak informuje producent, kosmetyk zapewnia optyczną korektę różnych niedoskonałości cery oraz piękne rozświetlenie. Poza tym jest trwały i wygląda na twarzy bardzo naturalnie. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: