Ten drogeryjny tusz daje efekt sztucznych rzęs. "Po nałożeniu 2 warstw totalne wow"

Daje maksymalną objętość, wydłuża i podkręca rzęsy. Poza tym z łatwością rozprowadza się na rzęsach, nie kruszy się ani nie rozmazuje. I co bardzo istotne w ostatnim czasie - przetrwa nawet wielogodzinne noszenie maseczki ochronnej.

Tusz Gosh Catchy Eyes 3w1 Magic Effect cieszy się od jakiegoś czasu ogromną popularnością. Pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy. Poza tym nie kruszy się ani nie rozmazuje - przetrwa nawet wielogodzinne noszenie maseczki ochronnej. Jego regularna cena w drogeriach Hebe wynosi 60 zł. Jednak na promocji możecie kupicie go znacznie taniej. Zdarza się, że cena jest niższa o połowę. 

Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać piękny efekt?

Ten drogeryjny tusz daje efekt sztucznych rzęs

Tusz do rzęs Gosh Catchy Eyes 3w1 Magic Effect posiada wyprofilowaną, silikonową szczotkę. - W połączeniu z intensywnie czarną, wodostabilną formułą nada Twojemu spojrzeniu spektakularnego wyglądu niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - zapewnia producent. Warto także wspomnieć, że:

  • posiada certyfikat Allergy Certified;
  • nie jest perfumowany;
  • ma wegańską formułę;
  • opakowanie tuszu zostało wykonane w 50 procentach z plastiku odzyskanego z oceanów.
 

"Idealnie pogrubia i zagęszcza rzęsy"

A co sądzą o nim użytkowniczki? Tusz do rzęs Gosh Catchy Eyes 3w1 Magic Effect zbiera świetne recenzje w mediach społecznościowych i na stronach sklepów. Oto niektóre z nich:

Gosh Catchy Eyes to najlepsze maskary, jakie kiedykolwiek używałam.
Idealnie pogrubia i zagęszcza rzęsy!
Najlepszy tusz, który kiedykolwiek używałam. Po nałożeniu 2 warstw totalne wow!
Jest przede wszystkim antyalergiczny gdzie przy moich wrażliwych oczach sprawdza się w 100 procentach. Pięknie rozdziela i unosi rzęsy. Po nałożeniu drugiej warstwy rzęsy wyglądają na pogrubione i gęste. Polecam!

Może cię także zainteresować: