Żel do brwi za 10 zł to hit! Sprawia, że włoski wydają się gęstsze i grubsze

Szukasz dobrego kosmetyku do stylizacji brwi? Przychodzimy z pomocą. Poznaj świetny drogeryjny żel, który kosztuje niewiele, a zapewnia piękny efekt.

Brwi to rama oka oraz całej twarzy. Gdy są zadbane, dodają nam wyrazistości i charakteru. Kosmetyki, które poprawiają wygląd brwi cieszą się więc ogromną popularnością. Poznaj tani produkt, który jest doskonałym zamiennikiem znacznie droższego kosmetyku. Co ciekawe, kupisz go już za 9 złotych.

Zobacz wideo Jak podkreślić swoje brwi?

Żel do brwi za 10 zł to hit kosmetyczny

Jeden z najbardziej znanych produktów do stylizacji brwi to Gimmie Brow marki Benefit. Jego cena w zależności od sklepu waha się w przedziale od 125 do 139 złotych. Znalazłyśmy jednak znacznie tańszy kosmetyk, który jest jego świetnym zamiennikiem. Mowa o żelu Make Me Brow marki Essence, którego cena waha się w przedziale od 9 do 11 złotych. Produkty tej marki znajdziecie w wielu sklepach internetowych, a także w drogeriach stacjonarnych (m.in. Hebe i Super-Pharm). 

"Najlepszy żel do brwi"

Żel Make Me Brow zawiera drobne włókienka, które wypełniają luki w brwiach, pięknie je modelując i nadając im pożądany kształt. Produkt jest obecnie dostępny w czterech odcieniach: Blondy Brows, Browny Brows, Ashy Brows, Chocolaty Brows. Warto wspomnieć, że drogeryjny żel zbiera bardzo pozytywne recenzje. 

Zaskoczył mnie, jest delikatny, ale ślicznie podkreśla brwi. Jest bardzo trwały!
Najlepszy żel do brwi! Jest delikatny i daje bardzo naturalny efekt. Polecam!
Widzę prawie taki sam efekt jak po zastosowaniu żelu Essence i Benefitu.
Jestem zadowolona, ponieważ przede wszystkim daje bardzo naturalny efekt

- piszą o produkcie marki Essence zadowolone użytkowniczki. 

 

Może cię także zainteresować: