Marzysz o długich i mocnych rzęsach? Pomoże ten jeden produkt z Rossmanna

Długie i mocne rzęsy to marzenie wielu osób. Poznajcie serum, które pomoże osiągnąć taki efekt. Kupicie je w większości drogerii sieci Rossmann.

Christian Laurent Art Lash, luksusowe serum stymulujące wzrost rzęs, to produkt, który jest dostępny w sieci drogerii Rossmann. Zapewnia efekt wydłużenia, zagęszczenia, pogrubienia i wzmocnienia rzęs. Swoje działanie produkt zawdzięcza kilku składnikom. To przede wszystkim:

  • bimatoprost, który uznawany jest za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs;
  • jedwab, który je doskonale nawilży i wygładzi;
  • biotyna oraz d-panthenol, czyli prowitamina B5.
Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać najlepszy efekt?

Serum z Rossmanna daje efekt sztucznych rzęs

Preparat zapewnia profesjonalne działanie wzmacniające i pielęgnacyjne. Poza tym skutecznie poprawia kondycję i wygląd włosków oraz przedłuża ich żywotność. Jak zapewnia producent, regularne stosowanie nadaje spojrzeniu efekt naturalnego zwielokrotnienia ilości rzęs, jak po zabiegu zagęszczania i przedłużania w salonie kosmetycznym. Cena serum wynosi obecnie 59,99 zł. Często jednak jest na promocji - wówczas dostaniecie produkt już za niecałe 40 zł. 

 

"Tu się dzieje po prostu magia"

Serum cieszy się ogromną popularnością i zbiera bardzo pozytywne recenzje. Oto opinie, które udało nam się znaleźć na temat tego produktu w sieci:

Po miesiącu nie poznaje swoich rzęs. Nigdy jeszcze po drogeryjnych odżywkach nie miałam takiego efektu!
Po miesiącu systematycznego stosowania rezultaty fenomenalne.
Z czystym sumieniem mogę polecić to serum, bo efekty są widoczne gołym okiem.
Tu się dzieje po prostu magia. Odkąd stosuję to serum to rzęsy wreszcie przestały wypadać, zagęściły się, stały się grubsze i dłuższe

- piszą zadowolone użytkowniczki.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: