Trwała ondulacja powraca w nowoczesnym stylu. Sprężyste loki będą najmodniejszą fryzurą tego sezonu

Wiele z nas pamięta czasy "trwałej". W latach 80. była największym krzykiem mody. Robiły ją mamy, babcie, ciocie i koleżanki. W tym roku ten trend z przyszłości wraca do łask w wielkim stylu. Jesteście gotowe na zakręcone stylizacje? Loki będą hitem tego sezonu.

Fryzurę na „trwałą” znamy od dzieciństwa - miała już swoje długie lata świetności. I choć świat idzie do przodu, moda toczy koło historii. Powrót do dawnych trendów jest bardzo na topie. Trwała ondulacja włosów będzie hitem tego sezonu. Kojarzy się wam z kiczem? Nic bardziej mylnego. Ta fryzura podkręci nawet najbardziej "basicową" stylizację. Podpowiadamy, jak ją wykonać.

Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak to zrobić

Trwała ondulacja będzie hitem sezonu – jak ją wykonać i komu pasuje?

Jeśli „trwała” kojarzy się wam z babciną fryzurą, zmienimy wasz tok myślenia. Modne, sprężyste loki to marzenie wielu kobiet. Nie każdy jednak ma czas na to, by codziennie zawijać pasma na wałki. W takich sytuacjach najlepiej jest zdecydować się na trwałą ondulację. Na czym polega ten zabieg? Za pomocą odpowiednich środków chemicznych zmieniamy strukturę włosa. Należy jednak pamiętać, że tego typu ingerencja w pasma może być ryzykowna. Dlaczego?

Sylwia Peretti"Królowe życia". Sylwia Peretti zdecydowała się na kolejną metamorfozę

Trwała ondulacja. Jakie ryzyko niesie za sobą zabieg?

Silne środki chemiczne, które są niezbędne przy tego typu zabiegach mogą uszkodzić strukturę włosa. Dodatkowo „trwała” jest efektem, który ciężko będzie nam ukryć, jeśli stwierdzimy, że loki jednak nie są dla nas. W związku z tym nasza decyzja musi być przede wszystkim przemyślana i skonsultowana ze specjalistą. Do niego również powinnyśmy się wybrać w celu wykonania zabiegu. Lepiej nie robić tego samemu w domu. Fryzjer zadba o odpowiednie nawilżenie włosa i dopieszczenie go po tak ciężkiej ingerencji w jego strukturę.

Jak myślicie? Czy czasy disco znowu zawojują świat? My już nie możemy się doczekać zwariowanych stylizacji tego sezonu. 

Grzywka w stylu lat 70. czołowym trendem 2021 roku. To absolutny hitModne fryzury 2021. Jakie fryzury będą najmodniejsze w nadchodzącym roku?

Więcej o: