Ten tusz daje efekt sztucznych rzęs. Teraz jest na promocji. "Po nałożeniu 2 warstw totalny efekt wow!"

Ten popularny tusz do rzęs w regularnej cenie kosztuje 60 złotych. Teraz jednak kosmetyk został objęty promocją w drogeriach Hebe i dostaniecie go za 19 złotych! Co ciekawe, maskara przetrwa nawet wielogodzinne noszenie maseczki ochronnej!

Tusz do rzęs to dla wielu osób najważniejszy kosmetyk do makijażu. Umiejętnie użyty otwiera oko i nadaje spojrzeniu wyrazistości. Poznajcie świetny produkt do rzęs, który teraz kupicie znacznie taniej. Kosmetyk nie kruszy się ani nie rozmazuje. Poza tym zdaniem zadowolonych użytkowniczek przetrwa nawet wielogodzinne noszenie maseczki ochronnej.

Ten tusz daje efekt sztucznych rzęs. Teraz jest na promocji w Hebe

Gosh Catchy Eyes 3w1 Magic Effect to jeden z produktów objętych obecnie promocją w drogeriach Hebe. Warto się pospieszyć, bo to wyjątkowo dobra oferta, a produkt cieszy się ogromną popularnością. W regularnej cenie tusz kosztuje 60 złotych. Teraz jednak kupicie go za 19 zł. 

Zobacz wideo Problemy z maskarą? Patenty na plamy z tuszu:

Co wyróżnia ten produkt?

Warto wspomnieć, że to już trzecia wersja cieszącej się ogromną popularnością maskary Gosh Catchy Eyes. Co wyróżnia najnowszy produkt? Jak zapewnia producent:

  • Daje maksymalną objętość, wydłuża i podkręca rzęsy;
  • z łatwością rozprowadza się na rzęsach;
  • nie kruszy się ani nie rozmazuje - przetrwa nawet wielogodzinne noszenie maseczki ochronnej;
  • dzięki zastosowaniu Thermal Technology kosmetyk można zmyć przy użyciu ciepłej wody (jest to idealne rozwiązanie dla posiadaczek wrażliwych oczu).

Co ważne, produkt posiada certyfikat Allergy Certified, nie jest perfumowany i ma wegańską formułę. Poza tym opakowanie tuszu zostało wykonane w 50 procentach z plastiku odzyskanego z oceanów.

"Najlepszy tusz, jaki do tej pory używałam"

A co na temat produktu sądzą użytkowniczki? Od kilku miesięcy tusz zbiera bardzo pozytywne recenzje. Oto niektóre z nich:

Dobra szczoteczka, wydłuża i rozdziela rzęsy. Nie kruszy się w ciągu dnia. Ja kupiłam go na promocji w dobrej cenie. Jest godny polecenia, a nawet najlepszy, jaki miałam!
Najlepszy tusz, jaki do tej pory używałam. Idealnie podkręca rzęsy i przede wszystkim się nie osypuje. Bardzo polecam!
Polecam osobom, które nie chcą, by tusz rozmazywał się przy maseczce ochronnej.
Po nałożeniu 2 warstw totalny efekt wow!
Dobrze rozdziela rzęsy, nie kruszy się i nie rozmazuje

- piszą o tuszu marki Gosh zadowolone użytkowniczki. 

 

Może cię także zainteresować: