Paulina Krupińska zdradziła triki na powiększenie ust i oczu. Idelny sposób na "make up - no make up"

Paulina Krupińska, znana z programu "Dzień Dobry TVN", podzieliła się z fanami sposobem na makijaż idealny. Delikatny, subtelny a przy tym podkreślający największe atuty - taki make up to marzenie każdej kobiety. Co zrobić, aby usta były pełniejsze, a oczy pełne blasku? Sprawdźcie, jak radzi sobie z tym sławna prezenterka.

Perfekcyjny makijaż wciąż skrywa przed nami tysiące tajemnic. Jak idealnie podkreślić kobiece atuty, nie tworząc przy tym karykaturalnych efektów? Paulina Krupińska, słynna prezenterka programu „Dzień Doby TVN”, jest inspiracją dla wielu z nas. W ostatnim czasie podzieliła się ze swoimi fanami sposobem na powiększenie ust i oczu naturalną drogą makijażowych sztuczek.

Zobacz wideo Pielęgnacja pod makijaż. Podpowiadamy, jak przygotować skórę

Jak powiększyć usta makijażem? Paulina Kurpińska zdradza na to swój niezawodny sposób

Paulina chętnie dzieli się z obserwatorami swoją codziennością. Nie boi się pokazywać swojego życia i chętnie relacjonuje fanom każdy dzień. Niedawno prezenterka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało falę komentarzy. Mimo że jej look wyglądał bardzo naturalnie, a makijaż był godny nazwania „make up – no make up”, pewien aspekt wydawał się niektórym bardzo podejrzany. Czy gwiazda zdecydowała się na powiększenie ust? Jak się okazało, ten spektakularny efekt udało jej się osiągnąć odpowiednim kolorem konturówki i pomadką w kolorze naturalnej czerwieni wargowej.

Jak osiągnąć podobny efekt? Przede wszystkim musimy zacząć od dobru odpowiedniego koloru kosmetyków do ust. Warto też zwrócić uwagę na to, by zarówno konturówka jak i pomadka miały miękką, kremową teksturę i satynowe zakończenie. Następnie, przystępując już do obrysowywania linii warg, musimy skrupulatnie prowadzić je wzdłuż zewnętrznej linii warg. Dzięki temu usta będą sprawiały wrażenie większych i pełniejszych, a przy tym unikniemy niechcianego karykaturalnego efektu.

 

Paulina Kurpińska zdradza trik na efektowne powiększenie oczu

Odpowiadając na pytanie jednej z fanek, dotyczące tego, jak prezenterka podkreśla swoje oczy, Paulina przypomniała o technice, którą znamy tak naprawdę już od lat. Polega ona na użyciu dwóch kolorów cieni . Jeden z nich – jaśniejszy traktujemy jako zamiennik eyelinera. Rysujemy cienką kreskę ściętym pędzelkiem tuż nad zewnętrzną linią rzęs. Na reszcie powieki rozcieramy cień o ton ciemniejszy od poprzedniego. Całość delikatnie blendujemy. Dzięki temu nasze oczy będą optycznie większe i pełne naturalnego blasku.

Więcej o: