Rossmann wyprzedaje uwielbiany przez kobiety tusz do rzęs. Kosztuje niecałe 11 zł! "Efekt doklejonych rzęs"

W sklepach Rossmann trwa obecnie promocja, którą objęto ponad siedem tysięcy różnych produktów. Wśród nich znalazł się uwielbiany przez kobiety tusz do rzęs, który obecnie kosztuje mniej niż 11 zł. - Kosztuje grosze, a naprawdę robi robotę - piszą internautki.
Zobacz wideo Wyschnięty tusz, złamana szminka? Nie wyrzucaj

Promocje w drogeriach Rossmann zazwyczaj cieszą się sporą popularnością wśród klientów tej popularnej sieci sklepów. Nic jednak dziwnego, gdyż jest to doskonała okazja, by kupić ulubione produkty niższych cenach lub wypróbować nowe, których zwyczajnie nie chciało się kupić za cenę regularną. Obecnie w sklepach Rossmann trwa "MEGA!" promocja, która obowiązywać będzie do 28.02.2021 lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy wybranych artykułów z przeróżnych kategorii i obowiązuje w wybranych drogeriach, a także online. Wśród przecenionych produktów w Rossmannie znalazł się m.in. uwielbiany przez kobiety tusz do rzęs, który dostać można za niecałe 11 zł.

Rosssmann wyprzedaje uwielbiany przez kobiety tusz do rzęs Lovely Pump up. Kosztuje niecałe 11 zł!

W ofercie promocyjnej Rossmann znalazł się tusz do rzęs, który już od kilku lat podbija serca kobiet. Mowa o maskarze "Pump Up" marki Lovely. To kosmetyk, który kobiety doceniają nie tylko za efekt, który daje na rzęsach, lecz także za jego niską cenę. W cenie regularnej kosztuje on zaledwie 15,99 zł, a podczas obecnej promocji w Rossmannie można go kupić już za 10,49 zł.

- Doskonale wytuszowane rzęsy oraz wyjątkowe spojrzenie to cel naszego każdego makijażu. Dzięki tej maskarze, bez użycia zalotki, przygotujesz zaskakujący makijaż każdego dnia. Rzęsy będą podniesione i podkręcone. Specjalnie wyprofilowana sylikonowa szczoteczka pozwoli Ci na idealną stylizację rzęs i dokładne ich rozczesanie - czytamy w opisie producenta.

Co natomiast sądzą o tuszu konsumentki, które przetestowały go na własnych rzęsach? Oto niektóre z opinii:

Bardzo wydajny, wydłuża i podkręca rzęsy już po pierwszym przejechaniu po rzęsach. Efekt niemalże doklejonych rzęs.
Mam już 5 lub 6 opakowanie i na pewno nieostatnie. Świetnie wydłuża rzęsy i podkreśla nie zlepiający ich.
Wydłuża, podkreśla, pogrubia, rozdziela, ekstra czarny, po laminacji rzęs i wytuszowaniu tym tuszem wyglądają jak przedłużane, efekt wow.
Tusz jest mega tani, a jakość powala.
 
Więcej o: