Anna Lewandowska w najmodniejszych brwiach sezonu. Wygląda inaczej, niż zwykle

Anna Lewandowska zaskoczyła na Instagramie swoim makijażem. W takim wydaniu chyba jeszcze nigdy nie widzieliśmy trenerki. Anna Lewandowska pokazała się bowiem w najmodniejszej stylizacji brwi ostatnich sezonów. Jak samodzielnie wykonać taki makijaż? Podpowiadamy.
Zobacz wideo Jeden ciuch do pracy, na imprezę i trening? Trendy w najnowszych kolekcjach

Anna Lewandowska jest dla wielu osób ogromnym autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Swoją wiedzą i doświadczeniem na temat treningu, zdrowego żywienia czy naturalnej pielęgnacji regularnie dzieli się na swoim blogu oraz w social mediach. Konto trenerki na Instagramie śledzi już ponad 3,1 miliona użytkowników, a liczba ta nieustannie rośnie. Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet polskiego show-biznesu, a jej stylizacjami, fryzurami, pielęgnacją czy makijażem inspiruje się wiele kobiet.

Anna Lewandowska w najmodniejszych brwiach sezonu

Anna Lewandowska na swoim Instagramie postanowiła zdać zakulisową relację sesji zdjęciowej do nowej kampanii marki ubrań sportowych, z którą współpracuje. Trenerka opublikowała m.in. efekt pracy makijażystki, która zdecydowała się wystylizować brwi Anny Lewandowskiej w najmodniejszy sposób ostatnich sezonów. Chodzi oczywiście o układanie brwi na mydło, które pokochały kobiety na całym świecie. Trzeba przyznać, że choć na co dzień Anna Lewandowska układa je w inny sposób, to w takiej wersji prezentuje się fenomenalnie. 

Anna Lewandowska w najmodniejszych brwiach sezonuAnna Lewandowska w najmodniejszych brwiach sezonu https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ screen InstaStories

Jak zrobić brwi na mydło inspirowane Anną Lewandowską? 

Nie da się ukryć, że piękne brwi są idealną ramą dla oczu i potrafią zupełnie odmienić twarz. Aby wykonać stylizację brwi na mydełko, potrzebne ci będzie zwykłe, bezbarwne mydło glicerynowe lub takie specjalnie dedykowane brwiom. Ponadto niezbędna będzie precyzyjna szczoteczka oraz kredka lub pisak do brwi, by wypełnić ewentualne braki włosków. Kształt łukom nadajemy za pomocą szczoteczki, na którą nabieramy mydło i wykonujemy ruchy ku górze wyczesując dokładnie brwi, a następnie dorysowujemy włoski kredką lub pisakiem tam, gdzie ich brakuje. 

Więcej o: