Rossmann wyprzedaje uwielbiany przez kobiety podkład. Kosztuje niecałe 20 zł! "Jest absolutnym hitem"

W sklepach Rossmann trwa obecnie promocja, którą objęto ponad siedem tysięcy różnych produktów, w tym kosmetyki kolorowe. Wśród nich znalazł się uwielbiany przez kobiety podkład, który kosztuje obecnie mniej niż 20 zł. - Najlepszy drogeryjny podkład, jakiego kiedykolwiek używałam - piszą internautki.
Zobacz wideo 6 sposobów na użycie gąbeczki do makijażu. Zastąpi ci wszystkie pędzle

Promocje w sklepach Rossmann, zwłaszcza te obejmujące kosmetyki kolorowe, cieszą się dużą popularnością wśród klientów tej popularnej drogerii. Nie da się bowiem ukryć, że jest to doskonała okazja do kupienia ulubione produktów w niższych cenach lub wypróbowania tych, których nie było okazji przetestować, albo zwyczajnie nie chcieliśmy wydawać na nie pełnej kwoty. Obecnie w sklepach Rossmann trwa "MEGA!" promocja, która obowiązywać będzie do 28.02.2021 lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy wybranych artykułów z przeróżnych kategorii i obowiązuje w wybranych drogeriach, a także online. Wśród przecenionych produktów w Rossmannie znalazł się m.in. uwielbiany przez kobiety podkład, który obecnie dostać można za niecałe 20 zł.

Megapromocja w sklepach Rossmann. Jakie produkty można teraz kupić nawet o 50% taniej?Megapromocja w sklepach Rossmann. Jakie produkty można teraz kupić nawet o 50% taniej?

Rossmann wyprzedaje uwielbiany przez kobiety podkład Wibo Forever Better Skin. Kosztuje niecałe 20 zł!

W ofercie promocyjnej Rossmann znalazł się podkład do twarzy, który już od miesięcy podbija serca kobiet. Mowa o kosmetyku Forever Better Skin marki Wibo. To kosmetyk, który kobiety doceniają nie tylko za efekt, który daje na twarzy, lecz także łatwą dostępność. W cenie regularnej kosztuje on 38,99 zł, a podczas obecnej promocji w Rossmannie można go kupić już za 19,99 zł. Wiele kobiet twierdzi, że podkład ten jest tanim zamiennikiem Double Wear od Estee Lauder.

Ta koszula z Pepco to perełka. Kupicie ją za 40 zł. Pasuje do każdej stylizacjiTa koszula z Pepco to perełka. Kupicie ją za 40 zł. Pasuje do każdej stylizacji

Co sądzą konsumentki na temat tego podkładu? Oto kilka opinii, które znalazłyśmy w sieci:

Nie spodziewałam się że tak będzie, ale ten podkład jest najlepszym drogeryjnym podkładem jakiego kiedykolwiek używałam.
Skusiłam się i kupiłam. Wszyscy zachwalają i faktycznie jest super.
Ja nie lubię próbować nowości, ale ten podkład tak mnie skusił i nie żałuję.
Jest moim absolutnym hitem. Przy mojej wymagającej, tłustej cerze, która wymaga mocniejszego krycia sprawdza się doskonale!