Anna Lewandowska pokazała się bez makijażu. Jak wygląda o poranku?

Anna Lewandowska udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, które zrobiła o poranku. Trenerka pozuje na nim nie tylko bez makijażu, lecz także bez przedłużonych rzęs. Jak trenerka wygląda w zupełnie naturalnej wersji? My jesteśmy zachwycone.
Zobacz wideo Anna Lewandowska o samoakceptacji i dążeniu do "ideału"

Anna Lewandowska jest dla wielu osób ogromnym autorytetem w kwestii szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Swoją wiedzą oraz doświadczeniem na temat ćwiczeń czy zdrowego odżywiana, od lat regularnie dzieli się na swoim blogu, a także w mediach społecznościowym, gdzie Anna Lewandowska zgromadziła miliony fanów. Konto trenerki na Instagramie śledzi już bowiem ponad 3,1 miliona użytkowników, a liczba ta nieustannie rośnie. Nie da się również ukryć, że Anna Lewandowska uważana jest przez wiele osób za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet polskiego show-biznesu, a swoimi stylizacjami, fryzurami, makijażem czy poradami pielęgnacyjnymi inspiruje się wiele kobiet. 

Anna Lewandowska pokazała się bez makijażu. Jak trenerka wygląda o poranku?

Anna Lewandowska postanowiła ostatnio podzielić się ze swoimi obserwatorami na instagramowym profilu zdjęciem, które wykonała o poranku. Trenerka pozuje na nim bez makijażu, a także bez przedłużonych rzęs, na które decyduje się od czasu do czasu. Trzeba przyznać, że w takiej wersji Anna Lewandowska prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Anna Lewandowska bez makijażuAnna Lewandowska bez makijażu https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ screen InstaStories

To, co przykuwa naszą uwagę, to perfekcyjnie gładka cera ze zdrowym blaskiem. Jaki jest jej sposób na idealną skórę? Anna Lewandowska nie kryje swojego zamiłowania do naturalnej pielęgnacji i oprócz stworzenia własnej marki kosmetyków, od czasu do czasu dzieli się ze swoimi fanami sprawdzonymi przepisami na naturalne kosmetyki, które sama stosuje. Jednym z trików, który Anna Lewandowska stosuje regularnie, jest masaż twarzy rollerem wykonanym z różowego kwarcu. Masaż zimnym kamieniem poprawia mikrokrążenie krwi, redukuje opuchliznę, zwęża pory i wspomaga wchłanianie się kosmetyków.

Prawdziwe wybawienie dla zmęczonej i opuchniętej buzi. Dwa maluchy w domu, ja ciągle w biegu i do tego nie zawsze wystarczająca ilość snu… Mamy wiedzą, jak to potrafi “zmienić rysy twarzy"

- napisała w jednym ze swoich postów.

Więcej o: