Brwi jak prosto po wyjściu z salonu? Ten tani produkt z Rossmanna zapewni taki efekt

Jaki produkt do brwi wybrać? Jedną z najczęściej polecanych opcji jest henna do brwi marki Delia, która jest przeznaczona do samodzielnego barwienia włosków w domu. Zdaniem wielu zadowolonych użytkowniczek to doskonały sposób na wyrazistsze i ciemniejsze brwi.

Brwi są dla naszej twarzy tak ważne, jak rama dla obrazu. Nie dziwi więc fakt, że wielu osobom zależy na tym, by były one zadbane i wyraziste. Jak osiągnąć ten efekt? Istnieje wiele sposobów. Jedną z najpopularniejszych metod na nadanie im wyrazistości jest zastosowanie henny.

Zobacz wideo Jak zrobić samodzielnie hennę na brwi?

Brwi jak prosto po wyjściu z salonu - jak osiągnąć ten efekt?

Jaki produkt do brwi wybrać? Jedną z najczęściej polecanych opcji jest henna do brwi marki Delia, która jest przeznaczona do samodzielnego barwienia włosków w domu. Zdaniem wielu zadowolonych użytkowniczek to doskonały sposób na wyrazistsze i ciemniejsze brwi. Henna ma kremową konsystencję i jest wyposażona w mały aplikator, którym się ją nakłada. Dzięki temu jest bardzo prosta w użyciu. Obecnie możemy kupić ją w dwóch odcieniach (czarny oraz ciemny brąz). 

Sposób na ciemniejsze i bardziej wyraziste brwi

Henna marki Delia cieszy się w ostatnich latach ogromną popularnością. Dlaczego warto sięgnąć po ten produkt? Oto kilka powodów:

  • Henna marki Delia sprawia, że brwi wyglądają jak prosto po wyjściu z salonu - są ciemniejsze, bardziej wyraziste i optycznie gęstsze.
  • Jest bardzo łagodna dla skóry. Warto jednak przed pierwszym użyciem henny zrobić próbę uczuleniową. 
  • Efekty po jej zastosowaniu są długotrwałe. U wielu osób utrzymują się przez dwa tygodnie. 
  • Produkt pielęgnuje i odżywia włoski, gdyż zawiera w swoim składzie cenny olej arganowy. 
  • Poza tym jest tani i łatwo dostępny. Znajdziecie go w większości drogerii sieci Rossmann. Jego cena nie przekracza z reguły 14 złotych. 
  • Zabieg jest prosty i szybki. Zazwyczaj zajmuje od 5 do 10 minut. 
 

Domowe sposoby na piękne brwi

Co jeszcze możesz zrobić, aby twoje brwi prezentowały się znakomicie? Oto kilka popularnych domowych metod:

  • Codziennie wieczorem wcieraj w nie olej rycynowy. Dzięki temu taniemu produktowi będą rosły jak szalone.
  • W tym celu możesz wykorzystać także sok z cebuli. W naszym artykule znajdziesz przepis >>
  • W czasie pielęgnacji twarzy nakładaj krem nawilżający nie tylko na skórę, lecz także na łuki brwiowe. Pomoże to w odżywieniu cebulek włosków. Dzięki temu brwi nie tylko będą wyglądać na mocniejsze i zdrowsze, lecz także szybciej urosną.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: