Co na spierzchnięte usta? Pomoże pomadka z Rossmanna za 5 zł

Ten tani produkt z Rossmanna stał się popularny dzięki temu, jak działa na spierzchnięte usta. Przyczynia się do tego między innymi zawartość uspakajającego ekstraktu z rumianku BIO. Dzięki temu kosmetyk doskonale pielęgnuje i nawilża usta.

Często zdarza się, że bardzo tanie kosmetyki potrafią zdziałać cuda. Doskonałym przykładem na to jest pomadka marki Alterra, którą możecie kupić w drogeriach sieci Rossmann. Jej cena nie przekracza zazwyczaj 6 złotych.

Co na spierzchnięte usta? Pomoże pomadka z Rossmanna

Pomadka ochronna do ust z rumiankiem BIO marki Alterra to bardzo popularny kosmetyk. Przyczynia się do tego nie tylko atrakcyjna cena, lecz także jego działanie. To jeden z najlepszych produktów na spierzchnięte usta. Produkt zawiera:

  • olej rycynowy,
  • olej jojoba,
  • olej słonecznikowy,
  • olej kokosowy,
  • olej z marchwi.

Poza tym, jak zapewnia producent, nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Co istotne, uspakajający ekstrakt z rumianku BIO doskonale pielęgnuje i nawilża usta. Dlatego też jest to jeden z najczęściej polecanych produktów w sytuacjach, gdy są one suche i spierzchnięte.

 

Co na spierzchnięte usta - o tym nie zapomnij

Bardzo ważnym elementem pielęgnacji ust są regularne peelingi. Radzimy, by zabieg wykonywać 2-3 razy w tygodniu. O czym jeszcze należy pamiętać? I jak zrobić domowy peeling do ust? Więcej na ten temat dowiesz się z naszego krótkiego filmu:

Zobacz wideo Jak zrobić domowy peeling do ust?

Pomadka z Rossmanna - nie tylko na usta

Warto także wspomnieć, że pomadka ochronna do ust z rumiankiem BIO marki Alterra to wyjątkowo wszechstronny produkt. Znajduje zastosowanie m.in. w pielęgnacji brwi i rzęs. Olej rycynowy, który zawiera pomadka, doskonale wpływa na ich wygląd. Dlatego też wiele osób stosuje ten produkt w formie odżywki. Dzięki niej rzęsy są mocniejsze i dłuższe. Z kolei brwi stają się ciemniejsze i gęstsze. Jednak podobnie jak w przypadku innych domowych kuracji bardzo ważna jest regularność i cierpliwość. Jak należy stosować pomadkę marki Alterra w formie odżywki? Nakładaj pomadkę cienkim pędzelkiem na brwi i linię rzęs codziennie. Wyraźne efekty powinny pojawiać się po mnie więcej 2-3 tygodniach takiej kuracji.

Może cię także zainteresować: