Pudrowa henna do brwi w domu. Zabieg jest banalnie prosty

Jaki produkt do brwi wybrać? Często polecaną opcją jest henna do brwi. Jedną z najciekawszych nowości jest henna pudrowa. Jak z niej korzystać i jakich możemy spodziewać się efektów? Podpowiadamy.

Henna pudrowa brwi to zabieg, który jakiś czas temu szturmem wdarł się do salonów kosmetycznych. Nie dość, że jest bezbolesny, upiększa brwi, to jeszcze je dodatkowo pielęgnuje. Poza tym to świetna alternatywa dla makijażu permanentnego. 

Zobacz wideo Brwi na mydło - jak to zrobić?

Henna pudrowa na brwi - co to za zabieg?

Henna pudrowa cieszy się ogromną popularnością. Co daje zabieg? Oto kilka najważniejszych efektów:

  • Henna pudrowa nie tylko sprawia, że brwi są ciemniejsze, lecz takę optycznie zagęszczone (zabieg doskonale wypełnia ubytki we włoskach);
  • poza tym świetnie odżywia i pielęgnuje brwi;
  • efekt końcowy prezentuje się bardzo naturalnie (co nie jest regułą w przypadku makijażu permanentnego). 

Warto wspomnieć, że w porównaniu z klasyczną henną, henna pudrowa jest znacznie trwalsza. Kolor na skórze utrzymuje się około 14 dni, zaś na włoskach nawet do sześciu tygodni. Okazuje się, że teraz podobny efekt możemy osiągnąć także w warunkach domowych. Jedną z nowości marki Delia jest pudrowa henna do brwi.

Henna pudrowa w domu

Henna pudrowa marki Delia jest obecnie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i brązowej. Co istotne, nie wymaga użycia aktywatatora. Produkt wystarczy wymieszać z wodą. Henna wykazuje działanie pielęgnacyjne. Zawiera naturalne zioła sprowadzane prosto z Indii - chnę i basmę, dzięki którym brwi zostają odżywione i wzmocnione. Poza tym, jak zapewnia producent:

  • Henna pudrowa zapewnia naturalny odcień na włoskach;
  • brwi stają się perfekcyjnie podkreślone, przyciemnione i optycznie zagęszczone;
  • formuła kosmetyku pozwala na stopniowanie efektu. Po zaschnięciu pierwszej warstwy, dla wzmocnienia rezultatów możemy nałożyć dodatkowe 1-2 warstw, co zagwarantuje ciemniejszy kolor;
  • henna zapewnia długotrwały efekt - do 4 tygodni na włoskach i do 2 tygodni na skórze;
  • jedno opakowanie kosmetyku wystarczy aż na 20 aplikacji.
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: