Wodorowe oczyszczanie twarzy opóźni proces starzenia się twojej cery. Efekty widać niemal natychmiast

Jak zadbać o swoją cerę? W salonach kosmetycznych znajdziemy mnóstwo propozycji na zabiegi, które nam w tym pomogą. Wodorowe oczyszczanie twarzy stało się ostatnio hitem wśród wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry. Nowa technologia i czteroetapowe oczyszczanie sprawią, że efekty pojawią się błyskawicznie.

Wodorowe oczyszczanie twarzy to wieloetapowa procedura odmłodzenia twarzy, która w ostatnim czasie prężnie zyskuje na popularności. Czy można się temu dziwić? Osoby, które już mają je za sobą, z pewnością odpowiedzą, że nie. Efekty jego działania widać niemal natychmiast. Na czym polega i jakim osobom zaleca się ten zabieg?

Zobacz wideo Domowe spa. Co nałożyć pod maseczkę w płacie, żeby pielęgnacja była bardziej efektywna?

Wodorowe oczyszczanie twarzy – etapy i efekty zabiegu

Wodorowe oczyszczanie twarzy polega na wprowadzeniu w skórę mikroskopijnych cząsteczek wodoru, który ma odpowiadać za pozbycie się wolnych rodników. Dzięki wpłynięciu w głębokie warstwy skóry, wodór znacznie wpływa na  opóźnienie procesu starzenia się. Zabieg jest bezbolesny i nie przewiduje niebezpiecznych skutków ubocznych.

Na całość składa się cztery etapy. Pierwszy z nich zwykle skupia się na wykonaniu peelignu kawitacyjnego lub mikrodermabrazji diamentowej, które są odpowiedzialne za pozbycie się zrogowaciałego naskórka i usunięcie zanieczyszczeń. Następnie, przechodząc do drugiego etapu, w głębsze warstwy skóry wprowadzany jest aktywny wodór, a całe jego działanie zamykane zostaje elektroporacją z użyciem kwasu hialuronowego. Ostatnim punktem zabiegu jest specjalny masaż, który ma usprawnić wchłanianie się produktów.

Efekty zabiegu są naprawdę spektakularne. Skóra będzie oczyszczona i nawilżona, a jej koloryt widocznie wyrównany. Zahamowanie wolnych rodników opóźni procesy starzeniowe i poprawi elastyczność naszej cery, dzięki czemu twarz będzie rozjaśniona, promienna i zachowa zdrowy wygląd.

Te urodowe hity kochają influencerki! Sprawdź, czy już je masz

Komu zaleca się zastosowanie zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy?

Tego typu zabieg dedykowany jest wszystkim osobom, którym zależy na odmłodzeniu i uelastycznieniu skóry twarzy. Szczególnie cenny może okazać się dla osób z cerą trądzikową, naczynkową lub odwodnioną. Jedynymi przeciwskazaniami do jego wykonania jest opryszczka i otwarte rany na twarzy. Nie wymaga żadnej rekonwalescencji, a my bez żadnych obaw możemy wrócić do naszych codziennych obowiązków od razy po wykonaniu zabiegu. 

Cena oczyszczania wodorowego twarzy waha się w okolicach 200 - 300 zł. Pod tym względem wiele zależy od tego, jakie substancje aktywne zostaną zastosowane podczas trwania zabiegu. 

Kosmetyki do twarzy, które odmienią wygląd twojej skóry!

Więcej o: