Wodorowe oczyszczanie twarzy opóźni proces starzenia się twojej cery. Efekty widać niemal natychmiast

Jak zadbać o swoją cerę? W salonach kosmetycznych znajdziemy mnóstwo propozycji na zabiegi, które nam w tym pomogą. Wodorowe oczyszczanie twarzy stało się ostatnio hitem wśród wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry. Nowa technologia i czteroetapowe oczyszczanie sprawią, że efekty pojawią się błyskawicznie.

Wodorowe oczyszczanie twarzy to wieloetapowa procedura odmłodzenia twarzy, która w ostatnim czasie prężnie zyskuje na popularności. Czy można się temu dziwić? Osoby, które już mają je za sobą, z pewnością odpowiedzą, że nie. Efekty jego działania widać niemal natychmiast. Na czym polega i jakim osobom zaleca się ten zabieg?

Zobacz wideo Domowe spa. Co nałożyć pod maseczkę w płacie, żeby pielęgnacja była bardziej efektywna?

Wodorowe oczyszczanie twarzy – etapy i efekty zabiegu

Wodorowe oczyszczanie twarzy polega na wprowadzeniu w skórę mikroskopijnych cząsteczek wodoru, który ma odpowiadać za pozbycie się wolnych rodników. Dzięki wpłynięciu w głębokie warstwy skóry, wodór znacznie wpływa na  opóźnienie procesu starzenia się. Zabieg jest bezbolesny i nie przewiduje niebezpiecznych skutków ubocznych.

Maseczki oczyszczające możesz przygotować ze składników, które już masz w domu Maseczki oczyszczające. Jak przygotować maseczkę do twarzy w domu?

Na całość składa się cztery etapy. Pierwszy z nich zwykle skupia się na wykonaniu peelignu kawitacyjnego lub mikrodermabrazji diamentowej, które są odpowiedzialne za pozbycie się zrogowaciałego naskórka i usunięcie zanieczyszczeń. Następnie, przechodząc do drugiego etapu, w głębsze warstwy skóry wprowadzany jest aktywny wodór, a całe jego działanie zamykane zostaje elektroporacją z użyciem kwasu hialuronowego. Ostatnim punktem zabiegu jest specjalny masaż, który ma usprawnić wchłanianie się produktów.

Efekty zabiegu są naprawdę spektakularne. Skóra będzie oczyszczona i nawilżona, a jej koloryt widocznie wyrównany. Zahamowanie wolnych rodników opóźni procesy starzeniowe i poprawi elastyczność naszej cery, dzięki czemu twarz będzie rozjaśniona, promienna i zachowa zdrowy wygląd.

Te urodowe hity kochają influencerki! Sprawdź, czy już je masz

Woda morska to skuteczny sposób na katar. Zdjęcie ilustracyjne Woda morska: do czego można ją stosować? Właściwości wody morskiej

Komu zaleca się zastosowanie zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy?

Tego typu zabieg dedykowany jest wszystkim osobom, którym zależy na odmłodzeniu i uelastycznieniu skóry twarzy. Szczególnie cenny może okazać się dla osób z cerą trądzikową, naczynkową lub odwodnioną. Jedynymi przeciwskazaniami do jego wykonania jest opryszczka i otwarte rany na twarzy. Nie wymaga żadnej rekonwalescencji, a my bez żadnych obaw możemy wrócić do naszych codziennych obowiązków od razy po wykonaniu zabiegu. 

Cena oczyszczania wodorowego twarzy waha się w okolicach 200 - 300 zł. Pod tym względem wiele zależy od tego, jakie substancje aktywne zostaną zastosowane podczas trwania zabiegu. 

Kosmetyki do twarzy, które odmienią wygląd twojej skóry!

Więcej o: