Henna pudrowa na brwi w domu? Teraz potrzebny zestaw kupisz w Rossmannie

Henna pudrowa brwi to zabieg, który szturmem wdarł się do salonów kosmetycznych. Nie dość, że jest bezbolesny, upiększa brwi, to dodatkowo je pielęgnuje. Poza tym to świetna alternatywa dla makijażu permanentnego. Teraz podobny efekt możesz osiągnąć w domu. A zestaw potrzebny do wykonania zabiegu kupisz w Rossmannie.

Jaki produkt do brwi będzie najlepszy? Bardzo popularną opcją jest henna pudrowa. Na ten zabieg decyduje się w ostatnim czasie coraz więcej osób. Okazuje się, że podobny efekt możemy osiągnąć w domu

Henna pudrowa na brwi w domu? Teraz potrzebny zestaw kupisz w Rossmannie

Jedną z nowości w drogeriach sieci Rossmann jest henna pudrowa marki Delia. Cena zestawu wynosi 27,99 PLN. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i brązowej. Henna nie wymaga użycia aktywatatora - wystarczu, że wymieszamy ją z wodą

Zobacz wideo Brwi na mydło krok po kroku:

Henna pudrowa na brwi z Rossmanna - efekty

Warto wspomnieć, że henna marki Delia wykazuje działanie pielęgnacyjne. Zawiera naturalne zioła sprowadzane prosto z Indii - chnę i basmę, dzięki którym brwi zostają odżywione i wzmocnione. Poza tym:

  • henna zapewnia długotrwały efekt - do 4 tygodni na włoskach i do 2 tygodni na skórze;
  • brwi stają się perfekcyjnie podkreślone, przyciemnione i optycznie zagęszczone;
  • jedno opakowanie kosmetyku wystarczy aż na 20 aplikacji;
  • formuła produktu umożliwia stopniowanie efektu. Po zaschnięciu pierwszej warstwy, dla wzmocnienia rezultatów możemy nałożyć dodatkowe 1-2 warstw, co zagwarantuje ciemniejszy kolor.
 

Henna pudrowa na brwi - co to za zabieg?

Henna pudrowa od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością. Zabieg szturmem wdarł się do wielu salonów kosmetycznych. Nie tylko sprawia, że brwi są ciemniejsze, lecz takę optycznie zagęszczone (zabieg doskonale wypełnia ubytki we włoskach). Poza tym świetnie odżywia i pielęgnuje brwi, a efekt końcowy prezentuje się bardzo naturalnie (co nie jest regułą w przypadku makijażu permanentnego). 

Henna pudrowa na brwi - czym różni się o klasycznej wersji?

W porównaniu z klasyczną henną ta pudrowa jest znacznie trwalsza. Kolor na skórze utrzymuje się około 14 dni, zaś na włoskach nawet do sześciu tygodni. Jest to jeden z najważniejszych powodów popularności tego zabiegu.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: